Як прати пальто з вовни.

Прати пальто з вовни можна і навіть потрібно, щоб воно завжди виглядало охайно, свіжо і нічим не пахло. І абсолютно необов'язково здавати його в хімчистку. Режим прання пальто вибирається залежно від процентного вмісту вовни, строго дотримуючись інструкції виробника.
Вам знадобиться
  • Пральна машина
  • Широкі плечики
  • Пральний порошок для вовни
Інструкція
1
Ознайомтеся з етикеткою виробника, розташованої на внутрішній стороні шерстяного пальто .
2
Якщо етикетка дозволяє машинне прання, то виверніть пальто навиворіт і киньте в пральну машину на цикл дбайливої або ручного прання з використанням холодної води.
3
Як правило, пальто з низьким вмістом вовни (наприклад, до 20 відсотків) можна прати вручну. Хоча це може бути заборонено написом на етикетці: «Тільки суха хімічна чистка». Прати потрібно дуже обережно, в холодній воді. Використовуйте спеціальний пральний порошок для вовни.
4
Щоб висушити вовняне пальто , не винесеш його з приміщення. Повісьте пальто на широкі плечики, щоб воно не деформувалося, далеко від джерел тепла і сонячного світла для запобігання усадки. Не сушіть вовняне пальто за допомогою електричної сушарки.
5
Якщо етикетка говорить: «Тільки суха хімічна чистка» і пальто складається практично на 90-100 відсотків з вовни, краще таке пальто не прати. Воно може дати сильну усадку. В такому випадку здайте пальто в хімчистку.
6
Гладити вовняне пальто рекомендується через вологу бавовняну тканину.