Як зшити шкільну форму.

Коли постає питання про те, в чому дитині ходити в школу, батьки все частіше схиляються до того, що потрібна шкільна форма. Можна купити готову форму в магазині. Але, по-перше, не кожному хочеться мати стандартну форму , а по-друге, багато шкіл приймають форму встановленого тільки в ній зразка. У будь-якому випадку, якщо у вас з'явилася необхідність зшити шкільну форму , ви можете це зробити самі.
Вам знадобиться
  • всі необхідні матеріали, навички, терпіння, бажання.
Інструкція
1
1. Проведіть розвідку. Подивіться, які зараз є види форми в магазинах, журналах, на сторінках Інтернету. Порадьтеся з дитиною, що б він хотів, якщо не поставлені суворі обмеження по виду форми.
2
2. Підготуйте необхідні матеріали. Визначившись з проектом, закупите все, що необхідно: тканини, нитки, голки, оздоблювальні матеріали. Перевірте в домі наявність допоміжного інструменту - ножиць, лекал і пр.
3
3. Зніміть мірки. Будьте точні, щоб шкільна форма добре сиділа.
4
4. Зробіть викрійку. При цьому можете застосовувати як готові лекала, так і викреслити викрійку самостійно. Головне - точність розмірів.
5
5. Зшийте форму . Попередньо змітали все частині, примірявши, уточнивши. Обробіть шви, прикріпіть елементи обробки. Приміряйте ще раз. Все вийшло? Відмінно. Форма готова.Не варто займатися шиттям шкільної форми самостійно, якщо у вас невеликий досвід кравчині. Форма включає багато складних елементів, які успішно виконуються лише професіоналами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mY3GmRUKiYc
Корисна порада
Завжди строго дотримуйтеся вказівок по шиттю, тоді результат вас обов'язково порадує.