Як оцінити якість роботи.

Для керівника оцінка якості роботи підлеглих - справа досить складна і не завжди цей процес обходиться без конфліктів. Метою такого заходу не має бути покарання недбайливих співробітників, важливіше виявити можливості вдосконалення персоналу, враховуючи попередні помилки та досягнення.
Інструкція
1
Щоб реально оцінити якість роботи співробітників, потрібно завчасно підготувати план дій організації на певний період, наприклад один рік. Далі продовжувати роботу таким чином:
2
На початку року перерахувати завдання, які стоять перед співробітниками, і яких результатів ви від них очікуєте, враховуючи суб'єктивні і об'єктивні показники.
3
Необхідно виробляти проміжні оціночні перевірки роботи , які будуть сприяти успіху фінальної оцінки, так як співробітник за цей час зрозуміє, які очікування пов'язують з його роботою. Якщо проект розрахований на рік, достатньо буде робити такі перевірки, хоча б раз на квартал. На додачу у нього буде час виправити становище і до фінальної оцінці буде зрозуміло, справляється він з роботою чи ні. Треба не забувати документувати проміжні результати і видавати їх співробітникам і менеджерам в якості довідок.
4
Остаточно оцінити якість роботи співробітника допоможе фінальна оцінка. Замість того щоб самостійно займатися документом фінальної перевірки, розумніше надати цю роботу самому співробітнику. Складіть формуляри, в яких працівникам треба буде занести свій рейтинг відповідно кожній завданню, зазначеної в плані робіт. Нехай роблять примітки на підтвердження рейтингу. Результати, виражені в цифрах, будуть представлені ними достовірно, а що стосується самооцінки, навіть в разі її завищення, в підсумку ви отримаєте цілком об'єктивну і реальну картину.
5
Ґрунтуючись на поданих документах, можна приступати до фінальної оцінці, яка не буде несподіваною для співробітників, завдяки представленої вище методикою. Відредагуйте необхідні зміни і відформатуйте їх, як це необхідно для стандартної форми.