Як повернути стару пошту.

Щоб повернути стару пошту , користувач повинен виконати ряд певних дій. В деяких випадках для цього не потрібно втручання адміністрації, проте бувають такі ситуації, що без допомоги адміністрації поштового сервісу відновлення доступу до пошти буде неможливим.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви не користувалися поштовою скринькою будь-якого сервісу більш шести місяців, він автоматично буде заблокований на деякий період часу, після чого, видалено. Щоб уникнути втрати своєї електронної поштової скриньки, вам потрібно періодично відправляти з нього повідомлення іншим користувачам. Якщо ж ваша пошта буде заблокована, ви можете спробувати її видалити.
2
Відновлення заблокованого поштової скриньки. У вас є певний період часу на відновлення пошти, перш ніж ваш поштовий акаунт буде видалений. При відновленні доступу ви побачите наступне. Спроба входу виявиться невдалою і на екрані буде виведено інформацію, що якщо ви є власником даного аккаунта, ви можете його відновити. Вам потрібно перейти по додається посиланню і виконати подальші інструкції щодо повернення старої пошти в ваше користування.
3
Якщо ж поштовий акаунт був видалений з сервера, повернути колишній стан вашої поштової скриньки не вийде. Єдине, що ви зможете зробити в даній ситуації - по-новому зареєструвати поштову скриньку з колишнім адресою. Якщо ж вводиться вами ім'я вже буде зайнято, ви можете спробувати зв'язатися з новим власником пошти і попросити його надати аккаунт в ваше користування.