Як підключити mail.ru агент на телефон.

Підключення Mail.Ru Агента на стільниковий телефон не займе у вас особливо багато часу. Всі дії по установці програми і його налаштуванні зажадають від вас мінімум втручання в загальний процес інсталяції.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, інтернет.
Інструкція
1
Щоб ви змогли користуватися даними додатком зі свого стільникового телефон а, вам в першу чергу необхідно скачати інсталяційний пакет. Зробити це можна таким чином.
2
Відвідайте мобільну версію порталу Mail.Ru. Використовуючи навігацію, знайдіть вкладку «Агент» і дочекайтеся завантаження сторінки. На сторінці, ви зможете знайти посилання, що дозволяє завантажити Mail.Ru Агент на ваш мобільний телефон. Перейдіть за цим посиланням і дочекайтеся моменту, коли завантаження інсталятора буде завершена.
3
Відкрийте скачаний інсталятор. Телефон автоматично встановить додаток, вам лише доведеться час від часу ставити потрібні параметри установки. Зазвичай, загальний час установки не перевищує двох хвилин. Після того, як додаток буде встановлено на ваш стільниковий телефон, ви можете його активувати.
4
Переконайтеся, що на телефон е включений інтернет. Зайдіть в папку програми та запустіть мейл агент. Програма зажадає авторизуватися для продовження роботи. Введіть ваше ім'я користувача та пароль. Після того, як ви ввійдете в програму під своїм логіном, ви зможете користуватися встановленим додатком. Відзначимо, що використання агента на телефон е не передбачає будь-якої додаткової плати, ви платите тільки за трафік (згідно з тарифом).
Все більше користувачів соціальних мереж переходять на спілкування зі своїми друзями за допомогою мобільного телефону. Сучасні телефони дозволяють спілкуватися в соціальних мережах через спеціальні програми-клієнти, до яких належить і Mail.Ru Агент.
Інструкція
1
Установка «агента» займає небагато часу і передбачає кілька шагов.Прежде все, вам потрібно завантажити інсталяційний файл. Зробити це можна за допомогою комп'ютера, пройшовши за посиланням www.agent.mail.ru, де вам буде запропонована завантаження «агента». Вам потрібно вибрати версію клієнта для свого телефону і погодитися з завантаженням. Після цього завантажений файл потрібно скопіювати в телефон і з меню телефону запустити установку. Щоб запустити установку програми в телефоні, вам слід зайти в диспетчер додатків телефону і, вибравши завантажений файл, відкрити його.
2
Якщо ви не впевнені в тому, що у вас вийде скопіювати додаток з комп'ютера в телефон, ви можете зайти безпосередньо з телефону за посиланням wap.mail.ru/cgi-bin/splash і, вибравши версію агента для вашої моделі , завантажити його. Запам'ятайте папку, в яку телефон відправить завантажувальний файл і, зайшовши в неї після закінчення завантаження, запустіть установку агента.
3
Тепер серед ваших додатків в телефоні з'явиться значок Mail.Ru Агента. Вам залишається тільки запустити його і ввести дані вашого профілю на Mail.ru: адреса електронної пошти та пароль від неї.