Як прибрати животик в домашніх умовах.

Плоский животик і тонка талія - символ юності й привабливості. Було б чудово, якби ця область завжди тільки радувала. Але як же часто нас засмучує випирає живіт! Чи можна прибрати його в домашніх умовах , не вдаючись до допомоги фахівця? Що потрібно для цього робити?
Інструкція
1
Організуйте своє харчування. Зовсім не обов'язково «сидіти на дієті», і вже тим більше, морити себе голодом. Дотримуйтесь нескладні правила, і зовсім скоро від вашого животик а не залишиться й следа.Основние принципи харчування: - не переїдайте, стежте за обсягом порцій; - намагайтеся їсти менше калорійної їжі, забудьте про напівфабрикати і фаст-фуді , вживайте якомога менше солодощів і борошняних виробів; - виключіть з раціону пиво і газовані напої; - їжте овочі та фрукти, нежирне м'ясо, рибу; - випивайте протягом дня якомога більше звичайної питної води; - не наїдатися на ніч. Якщо голодні - випийте склянку кефіру.
2
Займіться спортом. Будь-яким. В домашніх умовах можна освоювати за допомогою навчальної диска калланетику або аеробіку, стрибати зі скакалкою, зайнятися бігом або просто регулярно ходити в швидкому темпі - все піде на користь вашій фігурі, дозволить прибрати животик і сформувати красивий прес. Дуже ефективні знайомі вам ще зі шкільних часів вправи: хитання преса, «ножиці», «велосипед», всілякі скручування торса. Крутите обруч, краще з масажними обтяженнями. Відмінним тренуванням для преса стане таке нехитре вправа: розсипте на підлогу коробок сірників і зберіть сірники по одній нахиляючись, але не згинаючи ноги в колінах. Робіть так щодня, ефект не змусить себе чекати.
3
Виконуйте спеціальні вправи для преса: - лежачи на спині із зігнутими в колінах ногами, тримаючи за головою руки, піднімайте тіло, відриваючи від підлоги лопатки. Напружуйте м'язи живота. Поверніться у вихідне положення; - сидячи на підлозі, підніміть ноги на 45 градусів, м'язи живота напружте і підведіть зігнуті ноги до грудей. Згинаючи коліна, робіть видих, а випрямляючи їх - вдих; - у висі на шведській стінці піднімайте і опускайте ноги; - лежачи на спині, плавно піднімайте і опускайте зігнуті в колінах ноги.
4
Доглядайте за тілом. Відмінно тонізує м'язи контрастний душ, приймаючи його, розтирайте тіло жорсткою щіткою. Масажуйте проблемні зони, використовуючи крем проти целюліту або звичайне рослинне масло.
Зверніть увагу
Після тридцяти випирає живіт і зайва вага - справжня загроза вашому здоров'ю, тому не лінуйтеся і використовуйте кожну вільну хвилинку, щоб привести тіло в порядок.
Корисна порада
В будь-яку вільну хвилину, навіть перебуваючи на роботі або в транспорті намагайтеся стискати і розтискати м'язи преса. Поступово ваш животик стане красивим і підтягнутим.