Як почистити клавіатуру.

Для того щоб ретельно вичистити клавіатуру, найкраще її розібрати на деталі і почистити кожен елемент окремо. При такому підході буде досягнуто максимальний ефект, але найменша помилка при складанні або розбиранні призведе до поломки клавіатури. Крім того, такий спосіб дуже виснажливий і довгий, а тому не рекомендується для частого застосування. А для ноутбуків він взагалі протипоказаний.

Але без цього способу не обійтися, коли в клавіатуру потрапляють напої, наприклад, каву або сік. Перед розбиранням і демонтажем клавіш бажано сфотографувати клавіатуру, щоб при складанні не мучитися, згадуючи розташування клавіш.Можно почистити клавіатуру за допомогою пилососа. У такій спосіб можна швидко очистити поверхню і простір під нею від крихт і пилу, але прилипла бруд на клавішах залишиться на місці. Крім того, у пилососа занадто велике сопло, щоб ефективно почистити клавіатуру, а використання його надмірної потужності може тільки навредіть.Можно скористатися феном для волосся. З його допомогою можна видути пил і бруд. Але не всякий фен підійде, а лише той, у якого є режим обдування холодним повітрям. Надмірне нагрівання клавіатурі також може нашкодити. Для видалення пилу і бруду з поверхні можна скористатися медичним спиртом. Для цього необхідно змоченою в спирті м'якою ганчіркою акуратно протерти все засмальцьовані і забруднені проблемні місця. Слід пам'ятати, що спирт може стерти написи на клавішах, або відклеїти наклейки, розчинивши клейкий шар під ними. Тому не потрібно старатися, доводячи поверхню до блиску. Почистити клавіатуру правильно, можна тільки скомбінувавши два способи, наприклад, продув феном і протерши спиртом забруднені місця. Найкраще не доводити клавіатуру до крайнощів і ввести правило - раз на місяць протирати клавіатуру спеціальними серветками, які просочені миючим розчином, безпечним для написів. У офісних працівників поширені омани, насчет очищення клавіатури від бруду за допомогою скотча або паперових стікерів (жовтих листочків для нагадувань). Ні до чого такий метод очищення не приведе, окрім як до перевитрати канцелярського приладдя. Існує сучасний і красивий спосіб очищення клавіатури - за допомогою USB-пилососа. Цей незвичайний гаджет прийнято дарувати в якості подарунків співробітникам на роботі. Він буде корисний користувачеві і дозволить утримувати клавіатуру в чистоті.

Навіть якщо ви тільки недавно купили фотоапарат, то, швидше за все, вже стикалися з проблемою забруднення об'єктива. Наприклад, на поверхні з'явилися морські бризки, квітковий пилок чи інші плями, ідентифікувати які неможливо. Тому вкрай важливо знати, як і за допомогою чого можна правильно чистити оптику . Скориставшись наступними порадами, ви запросто очистіть об'єктив від будь-якого бруду.
Інструкція
1
На ринку ви можете знайти найрізноманітніші пристрої для чистки оптики. Однак не всі з них дійсно допоможуть вашій боротьбі з плямами. Найкраще застосовувати наступні вироби, що користуються довірою у професіоналів у всьому світі.
2
Фотогруша - це найкращий спосіб видування пилу з об'єктива. Найпопулярнішими є моделі Q-ball і Rocket-Air, вироблені компанією Giottos. Такі пристрої мають спеціальний клапан, який перешкоджає попаданню нових порошинок в процесі чистки об'єктиву. Вкрай не рекомендується використовувати звичайні медичні клізми, так як в них зазвичай присутній тальк, позбутися якого дуже складно.
3
В вашому наборі для чистки об'єктиву обов'язково повинні бути присутні кілька видів пензликів. Пам'ятайте про те, що ні в якому разі не можна використовувати одну і ту ж пензлик для протирання зовнішніх поверхонь фотоапарата і лінз. Найкраще для таких цілей підходять антистатические пензлики StaticWisk виробництва Kinetronics. Не забувайте періодично мити такі вироби, враховуючи всі рекомендації від виробника.
4
Також рекомендується мати як мінімум кілька мікрофібрових серветок: одну - для чистки оптики, другу - для зовнішніх поверхонь і третю для протирання байонета. Останні дві не надто дорогі, тому що вони дуже швидко забруднюються і набагато легше купити нову, ніж добре відіпрати стару. А для чистки об'єктиву найбільше підходять серветки марки B + W. Вони призначені для багаторазового користування, тому їх доведеться періодично прати (при цьому зверніть увагу на рекомендації).
5
Безворсовиє серветки призначені для очищення оптики з використанням спеціальних рідин. Кращим продуктом вважаються PEC * PAD від Photographic Solutions, який можна знайти в будь-якому спеціалізованому магазині.
6
Рідина для чистки необхідно купувати тільки від тих виробників, яким ви довіряєте. Наприклад, розчини серії Lens Clens №1 - для скляних поверхонь і №4 - для пластику.
7
LensPen - це пристрій, за допомогою якого можна швидко позбутися від будь-яких відбитків. Для ефективної чистки потрібно повністю слідувати інструкції, знайти яку можна на упаковці. Також бажано стежити за його станом, щоб своєчасно замінити.