Як відкрити магазин квітів.

Якщо ви бажаєте відкрити красивий бізнес, то подумайте про відкриття квіткового магазина . Квіти - це не тільки мистецтво, а також велика праця і робота з швидко псуються товаром. І якщо ви готові докласти максимум зусиль, то вас чекає дуже хороша прибуток.
Інструкція
1
Для початку ви повинні підібрати місце, де будете відкривати свій магазин квітів. Краще шукати приміщення, яке здають в оренду для роздрібного магазина . Але можете і відкрити окремо стоїть павільйон-магазин. Однак на це може піти багато коштів і часу. Не варто забувати і про розташування вашого магазина - воно теж важливо. Бажано відкрити його в такому місці, де є наявність офісних будівель, зупинок громадського транспорту, станцій метро або великої кількості житлових будинків, а також воно повинно мати зручну парковку.
2
Коли вирішиться питання з місцем, де буде знаходитися магазин, вам буде потрібно закупити необхідне обладнання. Потрібно придбати спеціальні холодильники, стелажі, полички і столи для оформлення букетів. Потім ви повинні підібрати персонал. Краще набрати висококласних фахівців, які будуть вміти складати дизайнерські букети та композиції зі свіжих і сухих квітів, а так же давати професійні консультації покупцям. Таких фахівців готують курси флористики. Але, далеко не кожен чоловік, який закінчив їх, може робити дійсно флористичні шедеври. Тому краще візьміть флористів-дизайнерів з досвідом роботи.
3
Головний і відповідальний момент це вибір асортименту і поставки квітів. Ви можете зважитися закуповувати квіти самостійно. Або скористатися послугами компанії, яка займається оптовими поставками квітів давно і професійно. Також необхідно налагодити зв'язки з імпортними постачальниками. Вибір у них величезний і якість товару дуже хороше. Для початку замовляйте мінімальні партії (по 25-30 штук) адже квіти - товар примхливий і недовговічний. Можна ввести в асортимент рослини в горщиках, листівки, сувеніри. Все це так само користується успіхом. До того ж вам будуть потрібні витратні матеріали - обгортковий папір, стрічки, плівка, пакувальні пакети. Не забувайте збільшувати свій запас товарів напередодні таких свят як: 8 березня, 14 лютого, 1 вересня, 9 травня, шкільні іспити, випускні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7lSmnX9dRz8
Ви плануєте створення бізнесу в інтернеті і при цьому любите квіти? В цьому випадку можна відкрити інтернет- магазин квітів і заробляти на ньому. Квіти незамінний елемент усіх свят та урочистостей, тому дане підприємство може бути дуже прибутковим.
Інструкція
1
Проведіть власне дослідження і з'ясуйте, яке програмне забезпечення для створення інтернет-магазину квітів вам підходить. Подумайте, чи зможете ви все організувати самостійно, або ж доведеться найняти фахівця, щоб створити продає сайт.
2
Скористайтеся послугами того, хто добре розбирається в програмуванні сайтів. Необхідно врахувати всі останні технології, використовувані при створенні подібного ресурсу. Також вирішите, чи будете ви приймати замовлення тільки через інтернет чи крім цього запустіть і роздрібний магазин.
3
Підготуйте товари для продажу. Знайдіть надійного дистриб'ютора, щоб отримувати регулярні поставки квітів за оптимальною ціною. Зробіть чіткі фотографії кожного виду квітів і розмістіть їх на створеному сайті в спеціальних каталогах. Спробуйте самостійно оформити замовлення і переконайтеся, що все працює належним чином.
4
Придумайте ваш власний дизайн букетів шляхом змішування різних композицій. Створіть унікальні подарункові кошики та інші супутні пропозиції, які відрізнятимуть вас від конкурентів. Вивчіть особливості квіткового дизайну, пройдіть відповідні курси у фахівця для поліпшення своїх флористичних умінь.
5
Вирішіть, яким чином будуть здійснюватися поставки квітів, який транспорт знадобиться для цього, і чи потрібні вам кур'єри. Пам'ятайте, що найкращий спосіб отримання задоволених клієнтів - швидка і зручна доставка квітів, які зберігали свій свіжий вигляд.
Корисна порада
Рекламуйте ваші послуги як онлайн (в інтернеті), так і оффлайн. Помістіть оголошення в місцеві газети та журнали, а також у всілякі подарункові каталоги. Зробіть декілька візитних карток з вашим інтернет-адресою. Роздайте їх знайомим і друзям, і незабаром про вас дізнається велика кількість людей.