Як зшити кишеню на ліжечко. кишеньку на ліжечко зшити самої.

Яскравий і красивий текстильний кишеню на дитячому ліжечку - зручне рішення для зберігання найрізноманітніших речей, потрібних дитині, від іграшок та дитячих предметів гігієни до деяких предметів одягу. В таких кишеню ах можна зберігати шкарпетки, повзунки, сорочечки, і багато іншого - кишеню заощадить для батьків місце і час для пошуку тих чи інших речей, постійно необхідних для догляду за малюком . Для пошиття кишеню а вам знадобиться тільки голка, нитка, атласна стрічка і барвисте бавовняне рушник.
Інструкція
1
Рушник з натуральної тканини перегніть навпіл лицьовою стороною всередину. Потім візьміть два відрізу атласної стрічки, що перевищує в довжину боковини майбутнього кишеню а.
2
Складіть стрічки навпіл і прикладіть до бічних сторонах майбутнього кишеню а, направляючи згин стрічки до денця кишеню а, а вільні кінці направляючи вгору. Робіть вільні кінці стрічки, які будуть виходити з кишеню а вгору, досить довгими для того щоб прив'язати його до поперечини ліжечка.
3
На машинці або вручну зшийте разом бічні частини рушники з виворітного боку, а потім пришийте прикріплені зверху швів стрічки, направляючи строчку по згину стрічки зсередини.
4
Виверніть кишеню на лицьову сторону. Ви побачите, що з його верхніх кутів виходить по дві стрічки з кожного боку.
5
Краї стрічок можна обмітати або обробити зигзагом, щоб вони прослужили вам довше. Всі шви кишеню а залишаються всередині, і не помітні зовні. Пропрасуйте кишеню праскою і прив'яжіть до верхньої перекладині ліжечка за стрічки.
6
Зручний кишеню готовий - ви можете складати в нього дитячі іграшки, брязкальця, гребінці, одяг, і багато іншого. Коли дитина підросте, він зможе використовувати кишеню для своїх особистих потреб, а до цього кишеню зможе заощадити місце в будинку, так як ви будете зберігати в ньому найнеобхідніше.