Як підвищити потужність генератора.

Всі ми вчили фізику в школі. І всі ми знаємо, що для отримання електричного струму в двигуні необхідний генератор. Генератори бувають змінного і постійного струмів. У двигунах автомобілів, мотоциклів, мопедів, скутерів використовуються генератори змінного струму.
Інструкція
1
Загальновідомо, що генератор змінного струму складається з двох частин: статора і ротора. Статор, як випливає з назви, це нерухома частина генератора , яка складається з декількох обмоток і колектора. Колектор знімає напругу, що виникає на обмотках ротора, і подає її в ланцюг споживання.
2
Ротор - рухома частина генератора . Він складається з декількох постійних магнітів, на які намотана обмотка з мідного дроту. Теоретично, для збільшення потужності генератора потрібно замінити обмотку ротора, застосовуючи провід більшого перетину і збільшивши струм підмагнічування.
3
Практично, спробуємо зробити це самі. Запасіться мідним дротом потрібного діаметра, пассатижами, технічними рукавичками і терпеніем.Прежде всього, намалюйте схему намотування котушок ротора і розмотайте котушки, не забуваючи записувати кількість витків, їх розташування та схему виходів. Це важливо.
4
розмотують дріт просякнута лаком. Звільнені від дроту котушки ротора необхідно відмити і знежирити. Проробіть цю операцію. Для цього підійде і просте домашнє засіб для миття посуду.
5
Візьміть приготований мідний провід і акуратно, не поспішаючи, виток до витка, намотуйте його на котушки. Щоб провід ліг прямо і красиво, його треба натягувати. Це досить нелегко і втомлює. Записуйте кількість витків.
6
Після закінчення намотування зачистите кінці проводів і перевірте їх тестером на предмет «короткого замикання», потім заізоліруйте виходи і припаяйте їх до контактів.
7
Далі, просочіть всю обмотку спеціальним просочувальним лаком, просушіть її. Припаяйте з'єднувальні дроти.
Зверніть увагу
перетин мідного проводу, як і кількість витків, обчислюється за спеціальними формулами або визначається практичним шляхом.
Для того щоб отримати електричний струм в двигуні, обов'язково необхідний генератор. В моторах мотоциклів, автомобілів, в тому числі і ВАЗ , використані генератори змінного струму.
Вам знадобиться
  • - мідний дріт потрібного діаметру;
  • - технічні рукавички;
  • - пассатижи;
  • - засіб для миття посуду;
  • - просочувальний лак.
Інструкція
1
Складовими частинами генератора змінного струму є статор і ротор. Статор - це нерухома частина генератора, що складається з колектора і декількох обмоток. Колектор призначений для зняття напруги, яка виникає на обмотках ротора, а також для подальшої подачі його в ланцюг споживання. Рухомий частиною генератора називається ротор, що складається з певної кількості магнітів, на який намотується обмотка, зроблена з мідного дроту.
2
Якщо говорити чисто теоретично, то для того, щоб збільшити потужність ВАЗ, вам слід зробити заміну обмотки ротора, при цьому використовуючи привід більшого перерізу, а також збільшуючи струм підмагнічування.
3
На практиці насамперед потрібно намалювати схему намотування роторних котушок, після чого розмотати їх. Для цього візьміть мідну проволоку необхідного діаметра, технічні рукавички, пасатижі і запасіться дещицею терпіння.
4
Пам'ятайте, дріт, яку ви розмотуєте, була спеціально просякнута лаком. Тому обов'язково отмойте і знежирте котушки ротора. Для цього вдамося до використання заздалегідь підготовленого звичайного домашнього кошти для миття посуду.
5
Візьміть підготовлений мідний провід, потім дуже акуратно, не поспішаючи, намотуйте його виток до витка на котушки. Не забудьте записати кількість витків. Коли намотування буде закінчена, зачистите кінці у проводах і перевірте їх за допомогою тестера на «коротке замикання».
6
Тепер необхідно ретельно ізолювати всі виходи, після чого припаяти їх контактам. Просочіть спеціальним лаком все обмотку, потім просушіть. Припаяйте дроти для з'єднання.
Зверніть увагу
Коли будете малювати схему намотування роторних котушок, обов'язково розмотайте їх. Також вкрай важливо записувати всі кількість витків. В обов'язковому порядку робіть записи їх розташування і зафіксуйте схему виходів.
Корисна порада
Намотуючи провід, пам'ятайте, що для того, щоб він ліг красиво і прямо, його обов'язково потрібно натягувати. Процес це досить обтяжливий, не тим не менш, обов'язковий!