Як зробити плаття з пакетів. плаття з пакетів своїми руками.

Творча думка наших сучасників невтомна. Сфера моди і дизайну також бере участь в цьому творчому марафоні. На дефіле високої моди можна побачити сукні з абсолютно «невідповідних» матеріалів - гумових рукавичок, дерев'яних прищіпок, білого і чорного шоколаду, паперу і навіть пакетів для сміття. А чим ми, прості смертні гірше. Сукні з пакетів - досить цікава тема. Тим більше виконання такого наряду не вимагає великих витрат.
Вам знадобиться
  • Целофанові пакети для сніданків, пакети для сміття або пакети з-під чіпсів, стара футболка або маленьке плаття, відріз х/б тканини, швейна машина, нитки, ножиці, викрійка сукні.
Інструкція
1
В творчому починанні - головне - гарна ідея. Придумайте карколомний фасон сукні. Мішки, особливо мішки для сміття, розташовують до буяння фантазії. Їх можна надувати, з них можна плести косички. До того ж вони легко тягнуться, спаиваются між собою, плавляться і не вимагають додаткової обробки швів.
2
Варіант перший. Простий мінімалізм. Візьміть міцний чорний мішок для сміття на 120 л. з зав'язками. Виконайте в ньому три дірки - одну на дні для голови і дві з боків для рук. Затягніть злегка зав'язки. Все. Плаття готове.
3
Варіант другий. Візьміть за основу сукні вашу стару футболку, довгу майку. Всі деталі нового наряду можна прикріплювати до нього. Надійти маленькі сміттєві мішки або мішки для сніданків, зав'яжіть так, щоб повітря не виходив з них, і пришити на основу один до іншого. Вийде забавне політиці, що складається з сот-мішків.
4
Варіант третій. Зшийте плаття з мішків з-під чіпсів. Головне, красиво підібрати малюнок пакетів. Якщо постаратися, можна скласти складний візерунок. Для спідниці бажано зробити основу з тканини і пришити її до поясу кокетки. Пакети для спідниці годі й розрізати, а пришивати до основи ряд за рядом в частому порядку. Вийде дуже пишна шелестка спідниця.
5
Варіант четвертий. Плаття з пакетів по всіх правилах швейного справи. Тоді вам необхідно зробити викрійку і вирізати всі деталі сукні з целофанового пакета. Для такої моделі треба брати дуже міцний матеріал - товстий цілувати, який погано розтягується і рветься. Цікава ідея - плаття з рекламних пакетів будь брендової компанії.
Зверніть увагу
Шви легко рвуться. Тому всі шви робіть тонкою голкою. Щоб зміцнити їх, прокладайте ганчіркову тонку бейку під шов під час зшивання.
Корисна порада
Пакети з-під чіпсів необхідно ретельно помити. Потім рівно обрізати у пакетів краю.