Як підняти ваз 2110.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж відповідь на банальне питання: як підняти автомобіль? Взяв домкрат - підставив під машину і підняв її. Але неправильно піднятий автомобіль, навіть під час короткочасної заміни одного колеса, зірвавшись з опори, став причиною багатьох травм. Не кажучи вже про трагічність тих випадків, коли водій здійснював ремонт, лежачи під машиною.
Вам знадобиться
  • - домкрат,
  • - спеціальні опори,
  • - противідкатні упори під колеса.
Інструкція
1
Для підйому автомобіля конструкторами спеціально передбачено кілька точок на кузові машини, які істотно посилюються виробником по відношенню до інших кузовним деталям. На будь-якій станції автосервісу для відривання від землі автомобіля на підйомнику використовуються тільки зазначені місця. За інші частини кузова там ніхто вашу машину розуміти не стане.
2
Тому, якщо власник затіяв серйозний ремонт автомобіля, пов'язаний з підйомом машини, йому необхідно застосувати не тільки домкрат, а й скористатися противідкотними упорами для коліс. А в тих випадках, коли автомобіль вивішується повністю, наприклад, для заміни задній або передній осі, то машина піднімається і встановлюється на жорстких опорах.
3
Необхідно враховувати, що домкрат, що йде в комплекті заводської поставки, пристрій, який призначений для надання екстреної допомоги водієві в дорозі. Але він не призначений для довготривалого утримання автомобіля в піднятому положенні. Тому під час проведення довготривалого відновного ремонту виконуйте всі запобіжні заходи, особливо, якщо обвинувачений ремонт здійснюється поодинці. Піднятий і встановлений на надійних опорах автомобіль - запорука вашої безпеки при проведенні ремонтних робіт.?