Як зшити плаття на літо. Як зшити простий літній сарафан або плаття на літо.

Якщо у вашому гардеробі мало нравящихся вам літніх речей, не варто впадати у відчай. Легке повітряне літнє плаття цілком реально зшити і самостійно. Для цього вам не потрібно якихось особливих навичок, тільки відповідний матеріал і вміння управлятися зі швейною машинкою.
Вам знадобиться
  • - швейна машинка
  • - форма
  • - тканина
  • - ножиці
  • - кравецькі сантиметр
  • - резинка
  • - булавки
Інструкція
1
Для пошиття літнього плаття вам знадобиться легка світла тканина з малюнком або без. Намагайтеся використовувати натуральні матеріали, такі як бавовна, льон в чистому вигляді або з невеликою домішкою синтетики. Кількість тканини розраховуйте, виходячи з наявної у вас викрійки. Якщо викрійки у вас немає, ви можете знайти її в рукодільні журналі або завантажити з інтернету.
2
Перенесіть викрійку на папір, виріжте її, розкладіть на тканині, намагаючись максимально економно використовувати наявний матеріал.
3
Щоб викрійка не ковзала по тканині в той час, коли ви її будете перемальовувати, приколіть папір до матеріалу кравецькі шпильками.
4
Якщо викрійка добре зафіксована, ви можете просто обрізати тканину за паперовим контуру. Викроєні частини наживите на просту нитку, після чого всі шви можна обробити на машинці.
5
На літньому плаття краще намагатися уникати грубих швів, але й не можна залишати необроблені зрізи, які разлохматітся під час шкарпетки.
6
Якщо у вас немає ні викрійки, ні часу на її пошуки, зшийте простий літній сарафан. Виріжте з тканини два полотна необхідної довжини. Ширина полотен теж може бути довільною. Еластичного матеріалу можна взяти менше, аби той облягав фігуру, а повітряному краще дати можливість ниспадать легкими складками.
7
Сшейте полотна з боків, підробити низ сукні. Вгорі підігніть тканину на 3-4 см, прошийте її двома рядками, залишивши між ними місце для протягування гумки. Вставте гумку, основа сукні готова.
Корисна порада
Далі, згідно вашому уявленню про моду, ви можете прикрасити сукню широкими або вузькими бретелями, поясом, шарфом-накидкою або брошкою. А можна варіювати аксесуари, отримуючи щодня нове літнє плаття.