Як створювати презентацію.

Сучасна презентація являє собою спосіб представлення інформації, як правило, з використанням технічних пристроїв. Вона може поєднувати в собі комп'ютерну графіку, відеосюжети, музику, які змонтовані в єдину середу. Відмінні властивості гарної презентації - наочність і інтерактивність.
Інструкція
1
Презентація зазвичай містить текст і ілюструють його зображення. Слід витримувати всі елементи презентації в єдиному графічному стилі.
2
Створення презентації починається з побудови її сюжету, сценарію, вироблення структури. Всі ці моменти повинні бути ув'язані з цілями представлення інформації. Як правило, презентація служить інформаційним інструментом, нерідко використовуваним в рекламних цілях.
3
Центральним предметом презентації може стати нова книга або журнал, телевізійна програма, нова модель автомобіля, музичний колектив, сучасна технологія і багато іншого. Презентація спрямована на створення доброзичливого ставлення до нововведення з боку аудиторії.
4
Перший етап проведення презентації включає визначення цілей. Це може бути залучення клієнтів або партнерів, створення сприятливого іміджу компанії та т.д.
5
Потім слід формування основного задуму презентації, формування концепції, уточнення місця і часу проведення презентації, склад учасників (включаючи господарів заходу і запрошених осіб). Тут же необхідно окреслити приблизний бюджет, необхідний для створення презентації.
6
Черговий етап - розробка програми або сценарію. Визначтеся, хто відкриває програму, хто її веде. Враховуйте вимоги до ведучого: вміння правильно говорити, хороша дикція, навички публічного виступу.
7
Підготуйте наочні матеріали та посібники. Вони покликані допомогти виступаючому і публіці запам'ятати основні моменти презентації. Це можуть бути текстові матеріали і графічні, наприклад, діаграми, малюнки, схеми. Графіка в особливій мірі здатна впливати на емоційну сферу, створювати яскраві і незабутні образи. Будь-які наочні матеріали повинні бути простими для сприйняття аудиторією.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3Goa76Wwla4