Як подивитися, Яка у мене материнська плата. Як подивитися Який у мене комп.

Материнська плата - це складне, багатошарове комп'ютерний пристрій, що є центральним вузлом комп'ютера. На ній встановлено основні складові персонального комп'ютера, такі як центральний процесор, ОЗУ, модулі розширення (відеокарта, звукова карта) і багато іншого.
Інструкція
1
Материнські плати бувають різних моделей і бажано знати, якої моделі материнська плата встановлена на вашому комп'ютері. Ця інформація необхідна в першу чергу для установки драйверів. Найпростішим методом подивитися, яка материнська плата встановлена - це почуття документацію на комп'ютер. Але в разі її відсутності - можна дізнатися модель материнської плати іншими способами: По-перше, необхідна часткова розбирання комп'ютера - потрібно зняти бічну кришку і подивитися, яка материнська плата встановлена. Метод дуже простий і надійний. Але потребує докладання деяких зусиль.
2
Можна подивитися, якої моделі материнська плата , під час завантаження після включення комп'ютера. Це перша або друга заставка. Цей метод так само, як і перший простий, але не завжди материнська плата підтримує цю функцію
3
Також можна подивитися, яка материнська плата встановлено, скориставшись програмою Everest, якщо встановлена ОС Windows. Ця програма призначена для аналізу конфігурації комп'ютера і отримання інформації про його компонентах. Гідність програми Everest в тому, що вона працює з усіма моделями материнських плат.
4
У разі якщо на комп'ютері встановлена операційна система Linux, то можна скористатися утилітою dmidecode. Даний метод вимагає установки програми і вміння працювати з нею.
5
Є ще спосіб визначити, якої моделі встановлена материнська плата , але їм здатний скористатися знаючий користувач персонального компьютера.Необходімо скачати програму BIOS Agent. Після запуску програми натиснути на «Get BIOS Info», далі на «Save results» - створиться текстовий файл, в якому і буде міститися необхідна інформація. Для отримання більш точної інформації слід повідомити про кількість розташованих на материнській платі слотів PCI, ISA, роз'ємів пам'яті і процесорних роз'ємів.