Як пофарбувати кузов.

При необхідності пофарбувати кузов автомобіля краще довіритися професіоналам, які все виконають на належному рівні. Фарбування в домашніх умовах дуже проблематична і не приносить потрібних результатів. Бо треба не тільки правильно призвести підготовку кузов а до фарбування і захисту всього, що фарбувати не треба, але і правильно пофарбувати автомобіль, а головне - просушити при потрібній температурі. Якщо цього не зробити, то шар фарби буде нестійким і довго не протримається.
Вам знадобиться
  • -шлифмашинка
  • -краскопульт
  • -краска
  • -грунтовка
  • -обезжиривающее засіб
Інструкція
1
Першим етапом підготовки до фарбування є мийка автомобіля з ЗНЕЖИРЮЮЧИЙ і ретельна просушка.
2
Зніміть з кузов а всі окремі деталі, які прикріплені і можуть знятися. Їх потрібно обов'язково зняти, а не заклеїти. Так як при фарбуванні під заклеєними деталями триматиметься волога і це зашкодить покриттю автомобіля.
3
Наступним етапом йде зняття старої фарби. Знімати її потрібно ретельно за допомогою спеціальної шліфує машини. Після цього зробіть знежирення кузов а за допомогою ЗНЕЖИРЮЮЧИЙ, які представлені в автомобільних магазинах в широкому асортименті і за різною ціною. Яким саме засобом ви скористаєтеся, не має особливого значення. Головне, щоб воно добре знежирюють.
4
Якщо на кузов е автомобіля є вм'ятини або нерівності, забарвлення виробляти не можна. Їх потрібно вирівняти і відшліфувати знову.
5
Нанесіть перший шар покриття грунтовки і дайте йому ретельно просохнути відповідно до вказівок на упаковці. Після повного просихання першого шару нанесіть другий шар і знову ретельно просушіть.
6
Все скла і гумки ущільнювачів зніміть. Якщо на моделі вашого автомобіля ця процедура дуже проблематична або неможлива, то заклейте всі папером або плівкою.
7
Якщо ви фарбуєте весь кузов , то підбір фарби з комп'ютерної технології виробляти немає ніякої необхідності, тільки при часткової фарбування.
8
Сама фарбування виробляється краскопультом під високим тиском. Перший шар фарби потрібно просушити з використанням високих температур або скориставшись спеціальними технологіями сервісів, в яких виробляють просушку відповідно до сучасних світових технологіями.
9
Після того як перший шар фарби повністю просох, нанесіть другий шар і повторіть процедуру просушування.
10
Встановіть на кузов всі зняті деталі.