Як переробити голос.

Для того щоб переробити свій голос , зовсім необов'язково лягати під ніж хірурга або виснажувати себе спеціальними вправами по вокалу. Існуючі сьогодні технічні можливості дозволяють змінити характеристики голос а більш простим способом, зробивши голос практично невпізнанним.
Вам знадобиться
  • маскіратори промови
Інструкція
1
Залишимо за рамками розгляду причини, з яких нам потрібно переробити свій голос . Припустимо, це потрібно для першоквітневого розіграшу. Зазвичай зміна власного голос а являє собою складне справа, що вимагає спеціального тренування. Хтось пищить, вважаючи, що від цього стає схожий на жінку, інші, дотримуючись порад поганих детективних романів, розмовляють через хустку.
2
Полегшити завдання зміни голос а вам допоможе маскувальниками мови. За допомогою цього технічного пристрою ви можете легко приховати ваші власні голос ові характеристики при веденні розмови по телефону. Такі пристрої мають перемикач режимів зміни висоти голос а, що дозволяє користувачеві швидко і без проблем міняти звукову тональність.
3
Використовуючи модифікатор голос а, можна говорити по телефону в звичайному режимі, не отсоединяя при цьому пристрій. Чудова якість звуку досягається шляхом прямого під'єднання до телефонного апарату або до трубки мобільного телефону. Деякі модифікатори голос а обладнані підсилюючим елементом, що забезпечує відмінну чутність в шумних місцях.
4
маскувальниками мови може надати голос у повну невпізнанність як при використанні стаціонарного телефону, так і при розмові по стільниковому телефону. Порівняно з програмними методами зміни мови (синтезаторами), модифікатор голос а дозволяє виробляти спілкування в режимі реального часу. Синтезатори ж припускають попередню запис голос а, його подальша зміна і програвання.
5
Будучи своєрідним шифратором голос а, маскувальниками промови дасть вам можливість вести розмову по телефону зі своїми близькими так, що підробка буде абсолютно непомітною. Чи не правда, вимальовується приваблива можливість влаштувати перевірку з пристрастю для близької людини або свого співробітника? А можна просто обмежитися розіграшем, весело і захоплююче провівши вільний від повсякденних клопотів час.