Як полагодити дах.

Погодні умови, плин часу і всюдисущі птахи призводять дах в непридатний стан, і вона починає протікати. Навіть якщо вода не надходить безпосередньо в приміщення, а накопичується всередині даху, її потрібно полагодити. Адже поступово перекриття можуть згнити і не тільки дах, а й стеля прийдуть в непридатний стан.
Інструкція
1
Якщо у вас дах покритий шифером, залізом або іншим матеріалом, після з'ясування місця протечки, зніміть частину верхнього покриття. Лагодити поверх інших матеріалів марно. А якщо вона просто покрита руберойдом, знімати його не потрібно. Після того як ви прибрали матеріал, перевірте цілісність дощок, вони могли згнити. Якщо дошки трохи погнили, їх доведеться замінити новими.
2
Візьміть бітумну мастику і густо промажьте пошкоджену поверхню даху. Підійде і гудрон, але його потрібно попередньо розтопити, а потім залити зону протікання. Коли утворилася досить велика щілина, і гудрон або мастика затекли всередину і не утворили шар на поверхні, підкладіть шматочок руберойду і продовжите заливку.
3
Постеліть новий шар руберойду та частина покриття, яку ви зняли до цього. Якщо в даний момент придбати новий руберойд ви не можете, залиште все так. Дах не повинна протікати. Гудрон або бітум досить міцні матеріали після повного висихання і здатні запобігти текти.
4
Добре просушіть внутрішню частину даху. Якщо є люк (балкон, вікна) залишайте його відкритим в сонячні дні. Якщо ж ні, можете прибрати кілька дощок і просушити, а потім поставити їх назад.