Як побудувати гараж правильно.

Побудувати гараж можна з будь-яких будівельних матеріалів. Правильне будівництво позначає установку гараж а на фундамент, щоб надалі не мати проблем з відкриванням воріт та просіданням гараж а то на одну, то на іншу сторони. І друге що важливо врахувати при будівництві гараж а - це його висота з урахуванням, що ви може бути, коли-небудь, придбаєте високий автомобіль, а також його розмір, в який буде поміщатися автомобіль будь-якої марки і, допустимо, маленький автомобільчик вашої дружини або старших дітей. Додатково передбачте місце достатня для розміщення великих полиць під складування дорогих серцю речей і предметів, які й не потрібні, і викинути не піднімається рука, а також для запасних частин і зимової або літньої гуми вашого автомобіля.
Інструкція
1
Під будівництво будь-якого гараж а, з будь-якого будівельного матеріалу залийте фундамент з урахуванням стану ґрунту. Фундамент повинен знаходитися нижче рівня промерзання землі і вище рівня проходження ґрунтових вод. Не економте на фундаменті. Це дозволить уникнути в подальшому глобальних проблем і нервування коли вам потрібно терміново виїхати або в'їхати, а у вас заклинило ворота через просідання гараж а і вони не відкриваються і не туди і не сюди.
2
Часто тим людям, які не врахували розміри гараж а і його висоту при покупці більше великого або високого автомобіля доводиться висоту гараж а піднімати зверху чи знизу і розширювати або подовжувати гараж , а це означає майже повну переробку усього. Краще один раз зробіть все як треба, ніж сто раз займатися переробками, які гірше всякого будівництва виробленого з нуля.
3
Побудувавши фундамент, стіни і дах переходите до найголовнішого - воротам для автомобіля. Не купуйте магазинні шарніри. Не встигнуть вони прослужити і один рік, як вам їх доведеться замінювати. Замовте шарніри в токарной організації або придбайте, на ринку, де продають міцні саморобні шарніри.
4
Приварите їх у розрахунку, що навісили ворота будуть знаходитися на відстані 10-20 сантиметрів від рівня в'їзду. Це вас додатково захистить від проблем з відкриттям воріт, які виникають в самий не підходящий момент.
5
Ну і останнім етапом займіться облагороджування і обробкою всередині гараж а, проводкою освітлення в потрібних точках і облаштуванням полиць.