Як встановлювати жалюзі на пластикові вікна. Установка жалюзі на пластикові вікна відео.

Ви поставили в квартирі пластикові вікна, хоча ціна трохи «кусається», радості вашої немає межі. Зроблені вони акуратно, герметичні, сітка проти легко ставиться і пр. Але виникла проблема: вікна нові, сучасні, значить і штори повинні їм відповідати. Для цієї мети найбільше підійдуть жалюзі.
Інструкція
1
Жалюзі розрізняють: • по конструкції (горизонтальні, вертикальні, рулонні); • за місцем кріплення (з кріпленням на стіні або стелі, з кріпленням безпосередньо на рамі); • за способом кріплення (на затискачі, на саморізи, на самоклейну стрічку).
2
Вибір типу жалюзі залежить від приміщення, в якому вони встановлюються, від ширини підвіконня (для кріплення на стіну або стелю за відкриванні рами кінець її не повинен виходити за край підвіконня) .Вертікальние жалюзі з кріпленням їх на стіну або стелю більше всього підійдуть для офіса.Горізонтальние жалюзі «на скло» краще використовувати для дому, т.к. за інших загальних позитивних моментах (здатність міняти освітленість приміщення, відбивати сонячні промені і тим самим зменшувати години на 2 час роботи кондиціонера) вони дозволяють додатково прикрасити вікно декоративної шторою. Це необхідно для дизайнерського оформлення комнати.Рулонние жалюзі при використанні для їх виготовлення дуже щільної тканини дозволяють зробити затемнення вікон ідеальним. Водночас вони міняють вигляд кімнати в залежності від малюнка, нанесеного на них. Такі жалюзі найкраще підійдуть для спальної кімнати.
3
Кріплення жалюзі на стіні або стелі (повністю закритий віконний проріз) частіше використовується для вертикальних жалюзі. Крім того, такий спосіб кріплення застосовується, якщо геометрія віконних прорізів порушена. В цьому випадку є можливість хоч якось прикрити огріхи строітелей.Крепленіе на рамі (закриваються тільки скла) використовується при установці горизонтальних жалюзі і жалюзі рулонного типу. Цей спосіб дозволяє зробити процес закриття вікон роздільним, тобто дає можливість почергового або одночасного закриття рам одного вікна.
4
Для установки жалюзі з кріпленням на стіні або стелі розмітьте місця кріплення кронштейнів. По розмітці просвердлите в стіні отвори під дюбелі, закріпіть на них кронштейни і встановіть жалюзі.
5
Установку жалюзі безпосередньо на раму надійніше довірити фахівцеві, але якщо ви маєте уявлення про конструкцію пластикових вікон, інструкцію з встановлення обраних жалюзі і необхідний інструмент, то в ваших силах зробити це самостійно. При кріпленні кронштейнів до рами необхідно бути обережним і акуратним, щоб не пошкодити склопакет. Отвори під саморізи свердлите безпосередньо в рамі, попередньо зробивши розмітку по отворах кронштейнів.
6
На що відкривається рамі можна закріпити кронштейни кріплення жалюзі спеціальними зажимами і в цьому випадку свердлити раму НЕ нужно.Без свердління встановлюються і жалюзі при кріпленні їх до рами за допомогою самоклеющейся стрічки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CDKp098vpnw
Корисна порада
Не потрібно боятися того, що просвердливши стінку рами, ви, тим самим, порушите її герметичність або ослабите її. Перетин рами многокамерное, а закрутивши в зроблені вами отвори саморізи, ви їх щільно закриєте.
Жалюзі дозволяють створити в кімнаті ідеальне освітлення, в той час як тонкі штори досить не захищають від яскравого сонця, а важкі і щільні, навпаки, перекривають доступ свіжого повітря і утворюють в кімнаті тьму. Сучасні дизайнерські рішення передбачають установку жалюзі на пластикові вікна.
Вам знадобиться
  • побутова викрутка, дриль зі свердлом діаметром 3 мм, гострий ніж або ножиці
Інструкція
1
Ви можете встановити жалюзі над вікном, в місці віконного прорізу або між рамами. Розрахуйте точно розміри, які залежать від того, як ви розташуєте жалюзі щодо вікна. Можна закрити всю стіну з вікном або прикрити тільки скло. Слідкуйте, щоб мінімальне перекриття займало не менше 10 см з обох сторін. Якщо ви плануєте вставити жалюзі прямо у віконний отвір, то заміряйте його висоту і ширину з двох сторін, так як вікно часто не має точної прямокутної форми.
2
Розпакуйте жалюзі і перевірте наявність усіх потрібних деталей. Прикладіть жалюзі до стулки вікна. Слідкуйте, щоб частина корпусу увійшла точно між гранями правого і лівого штапиков вікна. Тепер щільніше притисніть жалюзі, дотримуйтеся напрямки до площини вікна. Перевірте, щоб жалюзі розташовувалися в самому верху прозорого ділянки.
3
Ви помітите, що між «вухами» кріплення і віконної стулкою утворився зазор. Його розмір по ширині може бути різним від пари міліметрів до пари сантиметрів. Величина зазору залежить від віконної конструкції і встановленого склопакета. Щоб заповнити простір, в комплект з жалюзі виробник вкладає спеціальні підкладки, які ви можете навіть скріпити між собою, якщо необхідно домогтися якоїсь товщини. Будьте уважні, для зручності на підкладках є знаки: R вказує на використання прокладки з правого боку і L позначає лівосторонній прімененіе.Скрепіте прокладки для щільного притиску, встановіть в зазор між "вухами" і полем вікна.
4
Зафіксуйте жалюзі на довгі саморізи. Використовуйте саме ті саморізи, що входять в комплект при покупці. Оскільки ви робите кріплення на пластикову раму, то вам достатньо акуратно вкрутити саморіз побутової викруткою.
5
Встановіть декоративну накладку і надіньте з боків заглушки. Візьміть свердло з діаметром 3 мм і в нижньому краї штапика просвердлите отвори для пластикових "грибків". Так ви закріпіть направляючу волосінь. Натягніть волосінь і зафіксуйте її, зрізавши зайву часть.На заключному етапі ви можете встановити спеціальне кріплення, призначений для фіксації керуючої ланцюжка.