Як ставити кольорове лого.

У всьому світі гра Counter Strike є справжнім бестселером. В неї грають не тільки підлітки, а й люди старшого віку. Можна сказати, що вона захопила світ. Гра зроблена досить просто: є 2 команди (терористи і спецназ), їм видали зброю, боротьба йде до останнього убитого однієї команди. Кожен гравець може залишати свою мітку на стінах будівель або вулицях. Існують різні модифікації гри, в яких цей логотип автоматично змінюється. Для ручного зміни логотип а вам доведеться покопатися в директорії встановленої гри.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або ноутбук, гра Counter Strike, зображення кольорового логотипу.
Інструкція
1
Кольоровим логотип ом в грі Counter Strike є спрей, який гравець може залишити після завершення раунду. За замовчуванням, цей спрей зроблений монохромним, щоб економити ресурси комп'ютера. Файли спрея знаходяться в папці з встановленою програмою.
2
Якщо ви не знаєте, де знаходиться ця папка, натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Програми». У списку оберіть Counter Strike, натисніть правою кнопкою миші на ярлику, натисніть кнопку «Властивості». У вікні,, в поле «Об'єкт», ви побачите шлях до запускаємо файл. Натисніть кнопку «Знайти об'єкт», ви опинитеся в папці з встановленою програмою.
3
У цій папці вам необхідно знайти всі файли логотип ов, за умовчанням вони знаходяться в цих папках: cstrike_russianlogos, cstrikelogos і valvelogos. З папок cstrike і cstrike_russian необхідно видалити файл custom.hpk.
4
Якщо ваші логотип и були запаковані, їх слід розпакувати. Скопіювати вміст архіву в папку з грою. У вас вийде два однакових файлу, один файл слід назвати pldecal, а другий назвіть tempdecal. Отримані файли скопіюйте в папки cstrike_russian, cstrike і valve. При появі вікна з питанням про заміну файлів, натисніть кнопку «Так».