Як зробити в фотошопі колір обличчя. Як у фотошопі зробити обличчя таким же кольором Як на шаблоні.

Бажаючи надати собі більшої привабливості на фотографії, ви можете коригувати параметри зображення в програмі Photoshop. Розглянемо два найбільш простих інструменту фотошопа, що дозволяють поправити колір особи на фотографії.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, фотографія в цифровому форматі, фотошоп.
Інструкція
1
Перш за все, вам потрібно відкрити фотографію в програмі Photoshop. Зробити це можна двома способами: через саму програму і через властивості зображення. Щоб відкрити фото через його властивості, клікніть на фотографії правою кнопкою мишки і натисніть на опції "Відкрити за допомогою». Знайдіть програму фотошоп і натисніть кнопку «ОК». Щоб відкрити фотографію з самої програми, спочатку запустіть фотошоп. У верхній панелі відкрийте вкладку «Меню» і виберіть пункт «Відкрити». Знайдіть фото, яке потребує корекції і відкрийте його відповідною кнопкою.
2
Після того, як ваша фотографія стане доступною для корекції, можна приступити до роботи. Вам може знадобитися два інструменти, які дозволять обіграти колір особи в потрібну сторону: «освітлювач» (іконка чорної лупи) і «затемнювач» (іконка зап'ястя, із сполученими вказівним і великим пальцями). За допомогою двох цих інструментів ви зможете задати найбільш привабливий колір особи на фотографії. Для точнішої корекції рекомендуємо вам використовувати збільшення зображення (інструмент «лупа»). Також існують інші інструменти для корекції фото, однак для їх використання вам доведеться витратити чимало часу на навчання.
3
Після того, як ви внесете зміни в фотографію, збережіть її в потрібному для вас форматі з максимально високою якістю зображення.