Як замовити електронний квиток.

У всьому світі електронний квиток використовується вже понад 15 років. Що ж це таке, чим він відрізняється від свого паперового аналога, і як ми зможемо ним скористатися? Електронний квиток (e-ticket) - це форма квиток а, пропонована замість традиційного паперового бланка. Бронювання на авіа- або залізничний рейс проводиться у звичайному режимі, але вся інформація зберігається в базі компаніі.Електронний квиток має низку незаперечних переваг.
Інструкція
1
Е-ticket дозволить істотно заощадити час - на його покупку у вас піде не більше 5 хвилин. Вам не потрібно буде стояти в багатогодинних чергах - все, що необхідно для замовлення квиток а, це наявність комп'ютера і вихід в інтернет.
2
Ви не втратите свій електронний квиток і не забудете його будинку. Більш того, ви зможете придбати такий квиток для вашого родича або приятеля, який знаходиться в іншому місті чи навіть на іншому кінці світу. Їм тільки треба буде прийти в аеропорт або на залізничний вокзал і, назвавши номер замовлення, отримати його оригінал.
3
Вартість електронних квиток ов не відрізняється від реальної ціни на квиток , а іноді і може бути дешевше, так як з них не стягуються комісійні збори.
4
Для того, щоб замовити е-ticket вам необхідно знайти сайт, який надає послуги з продажу електронних квиток ів.
5
Виберіть дату відправлення, маршрут, вагон, місце. При цьому будьте уважні, вказуйте всі дані правильно.
6
Введіть ваші паспортні дані і платіжні реквізити і оплатіть ваш електронний квиток будь-яким із запропонованих способів оплати: готівкою, банківською картою або електронними грошима.
7
Роздрукуйте бланк замовлення електронного квиток а, який буде відправлений на адресу вашої електронної пошти. Цей документ підтверджує ваше право на отримання оригіналу електронного квиток а і вчинення поїздки.
8
Перед посадкою вам потрібно буде пройти процедуру електронної реєстрації або отримати оригінал проїзного документа в будь-який зручний вам момент, назвавши свій номер замовлення. Також в касах встановлені термінали самообслуговування, де ви зможете самостійно роздрукувати квиток .
9
Пам'ятайте, що для отримання квиток а і посадки в вагон при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу пасажира. При відсутності документа касир має право відмовити у видачі проїзного квиток А.І ще, квиток и можна заказзивать не раніше ніж за 45 діб і не менш ніж за 1 годину до отправленія.І ... щасливої вам дороги!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nXT4VzidDWs