Як говорити смішно. Як вчиться смішно розмовляти.

Щоб мати певну популярність в будь-якій компанії, потрібно вміти притягувати до себе увагу, викликати позитивні емоції. У цьому вам може допомогти здорове почуття гумору. Якщо ви не впевнені, що воно у вас є, його потрібно виробляти. Для того щоб говорити смішно і бути смішним, є кілька прийомів.
Інструкція
1
Щоб бути смішним, потрібно мати запас свіжих анекдотів на всі випадки життя. Про блондинок і студентів, про автомобілістів. Але тут є один нюанс - почуття гумору у всіх людей різний, і те, що вам може здаватися смішним, в іншого не викличе і тіні посмішки.
2
Щоб ваша мова була смішною, можна вживати слова, спеціально спотворюючи їх значення. Або використовувати в мові незвичайні форми слів, або навіть винаходити смішні неологізми. Але не захоплюйтеся занадто, щоб не справити враження інфантильного і неграмотного людини.
3
Можна грати голосом, розповідаючи черговий анекдот або реальну смішну історію з життя. Для цього потрібно потренуватися вдома перед дзеркалом, щоб бачити, яке враження будете справляти на оточуючих.
4
Для того щоб заговорити високим голосом, застосовують гелій, він дає можливість на шість секунд змінити тональність до невпізнання. Гексафторид сірки, навпаки, знижує голос, і він стає не те щоб брутальним, а буквально демонічним. Найзручніше газом заповнити повітряна куля і трохи вдихнути через рот. Голос зміниться тут же, але зловживати цим трюком все ж не варто.
5
Словесний айкідо теж є відмінним способом зробити свою промову оригінальною, яскравою і смішний. Немає нічого нудніше, ніж задавати одні і ті ж питання кожен день і чути на них одні й ті ж односкладові відповіді, з жахом розуміючи, що і вам, і співрозмовнику до жаху нудно дотримуватися словесні церемонії, але без них не обійтися. Щоб надокучливий і зайво цікавий чоловік втратив дар мови і більше не торкався делікатних тем, потрібно вміти імпровізувати. Наприклад, на запитання: «Ви заміжня?» Легко відповісти: «Тимчасово - ні!».