Як відключити мікшер. windows 7 мікшер Як відключити.

Чим довше людина користується комп'ютером, тим більше він про нього дізнається. З'являються нові завдання, і для їх виконання доводиться робити те, про що раніше і замислюватися не доводилося. Одним з таких дій є вимикання, повне чи часткове, звукового мікшера Windows. Це необхідно робити тому, що при встановленні додаткових програм або обладнання можуть виникати конфлікти.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, звукова карта, мікшер, початкові навички роботи з комп'ютером.
Інструкція
1
Прикладом такої ситуації може послужити поява постійного луни при установці мікрофону. Фізичне відключення мікшера неможливо і не потрібно, він є засобом управління звуковою картою. Без нього в системі просто не буде звуку. Якщо мета саме така, відключіть звукову карту у вкладці «Обладнання» в "Панелі управління".
2
Якщо ж настільки «кардинальне» відключення не потрібно, а потрібно просто заблокувати деякі функції мікшера , клацніть по його іконці в правому нижньому куті дисплея. Він виглядає як схематичне зображення динаміка. Якщо встановлена операційна система Windows 7, у випадаючому віконці клікніть по напису «Мікшер», а якщо Windows XP, досить подвійного кліка по іконі.
3
У вікні мікшера з'являться стовпці з бегунками, які «прив'язані» до певних функцій. Внизу кожного з них є іконка активності (рядок «Вимкнути» з галочкою в Windows XP). Виберіть пункт або пункти, які необхідно відключити, і клацніть по іконці стану, іконка зміниться на заборонну. В Windows XP просто проставте галочки в потрібних стовпцях.
4
Якщо потрібно буде скасувати зміни, просто повторіть описані дії, при цьому, відповідно, галочки потрібно буде прибрати або привести іконки до первісного вигляду.