Як прибрати круги і мішки під очима.

Кожна жінка мріє про ідеальний обличчі. Але іноді з'являються темні круги і мішки під очима . І це зовсім не прикрашає. Тому вам ніколи не завадить знати, як же з цим боротися.
Інструкція
1
Найчастіше причинами до появи мішків і синців є недосипання або порушення роботи внутрішніх органів, неправильне харчування або хронічні пазушні захворювання. Також це може бути пов'язано з віковими ознаками або у вас генетична схильність. Але з цим можна і потрібно боротися. Є багато порад, як допомогти вам прибрати круги і мішки під очима . Прості правила допоможуть вам зберегти красу ваших очей.
2
Можна просто постаратися виконати кілька простих порад: - дайте організму час відпочити, висипайтеся повноцінні вісім часов.- не беріть на себе занадто великий вантаж роботи, пов'язаний з напругою очей.- постарайтеся відволікатися від трудового процесу, расслабляйтесь.- радійте кожному дню. Робіть компліменти іншим, і ви відчуєте прилив енергіі.- намагайтеся не зловживати міцні напої, гострі і солоні блюда.- спите так, щоб голова була злегка піднята під час сна.- уникайте по можливості стресових ситуацій.
3
А можна скористатися народними засобами. Вони так само допоможуть вам у боротьбі з колами і мішками. У цьому вам може допомогти компрес з холодного чаю. Поставте його на десять хвилин, щоб шкіра навколо очей заспокоїлася і прийняла природний колір. А після зняття протріть шкіру шматочком льоду.
4
Або візьміть картоплю і натріть його на тертці. Рясно накладіть його на шкіру повік на 20 хвилин. Також вам може стати в нагоді сік із сирої картоплі, змочуйте їм повіки протягом 15 хвилин. Огіркова маска допоможе зняти вам синці під очима . Просто накладіть кружечки огірка на очі на 20 хвилин. Після чого вмивайтеся холодною водою.
Корисна порада
Методів багато, експериментуйте. І ваші очі знову знайдуть красу.