Як підключити паралельний телефон. Підключення паралельного телефону.

Якщо виникла необхідність установки в будинку ще одного телефонного апарату, можна швидко і без особливих витрат провести паралельне підключення.
Вам знадобиться
  • розетка, ніж, викрутка
Інструкція
1
Будь телефон може бути підключений паралельно з аналоговим пристроєм. При установці паралельного телефону обидва апарати будуть мати один і той же номер, і з будь-якого з них можна буде дзвонити або відповідати на дзвінки. Для того, щоб встановити паралельний телефонний апарат, необхідно придбати спеціальну розетку, яка складається з штепселя і корпусу. Робота по підключенню виробляється в наступному порядку: Розберіть розетку, викрутивши з'єднувальний гвинт, і зачистите кінці телефонного дроти.
2
Приєднайте до корпусу провід телефонної лінії. Приєднання виробляється до двох гнізд з правого боку корпусу (якщо розташувати розетку так, що внизу буде п'ятий контакт) .Прікрепіте шурупами нижню частину корпусу до підлоги, а потім зберіть сам корпус, прикрутивши фіксуючий вінт.Разберіте штепсель і подивіться на схему з'єднання дротяних контактів і штифтів. Підключати розетку слід точно по цій рекомендації.
3
Приєднайте штифти і перевірте наявність сигналу в телефонних апаратах. Якщо сигнал є, значить, установка розетки проведена правильно. При відсутності сигналу, спробуйте інші варіанти підключення.
4
При установці розетки для паралельних телефонних апаратів слід враховувати наявність в будинку комп'ютера. Якщо він є, то перед розеткою необхідно спочатку встановити спліттер, який виключить можливість зниження швидкості роботи комп'ютера. Для більш якісного зв'язку, неможливості прослуховування розмови з іншого телефону, встановлюється блокіратор. Сучасні технологічні розробки пропонують великий вибір інших додаткових пристроїв.