Як побудувати житловий будинок.

Для будівництва житлового будинку з цілорічним проживанням необхідно вибрати ділянку з можливість підведення інженерних комунікацій і з хорошими під'їзними шляхами. Оформити землю у власність і отримати дозвіл на будівництво узгоджене з усіма службами і тільки після цього приступати безпосередньо до забудови.
Вам знадобиться
  • -Паспорт
  • -правоустанавлівающіе документи на землю
  • -Свідоцтво про право власності
  • -дозвіл на будівництво
  • -будівельний паспорт
  • -проект
  • -ескіз
  • -Будівельні матеріали
Інструкція
1
На обраний і оформлений у власність ділянку в першу чергу потрібно підвести електроенергію. Без неї будівництво просто неможливо. Тому що при будівництві завжди використовується багато електричних приладів.
2
Для підключення до центральної лінії електропередачі потрібно отримати технічний документ в організації постачальників, справити проект підведення електрики до ділянки. Робиться це довго, тому поки вам видадуть всі документи і дозволи, оформите паспорт на будівництво та візьміть дозволяючий документ на проведення забудови на ділянці.
3
Запросіть на ділянку архітектора для складання архітекторського проекту житлового будинку і ескізу проведення інженерних комунікацій.
4
З усіма документами на ділянку, проектом і ескізом зверніться у відділ архітектури та містобудування вашого району. Розглянувши ваші документи, вам складуть попередній документ будівництва, який потрібно узгодити з комунальними службами, адміністрацією і пожежною охороною. Тільки після всіх отриманих погоджень вам оформлять будівельний паспорт і видадуть дозвіл на будівництво.
5
Закладати фундамент потрібно в суворій відповідності з вказаним місцем в паспорті будови. Так як там точно розрахована червона лінія вашої вулиці і віддаленість від інших будов.
6
Фундамент потрібно встановлювати нижче рівня промерзання грунту і вище рівня грунтових вод. Тип фундаменту вибирайте в залежності від споруджуваного будови і матеріалів, з яких воно буде виготовлено. При плануванні звести багаторівневий будинок або з важких матеріалів, таких як бетон або цегла потрібно закладати стрічковий фундамент посилений арматурним каркасом.
7
При будівництві будинку з дерева або легкого будови складається з одного рівня можна зробити стовпчастий фундамент. Але це на ваш розсуд і станом грунту, на якій ви будете будувати. При слабкій торф'яної або піщаному грунті завжди встановлюйте стрічковий або плитковий фундамент. Довговічність і надійність будови завжди залежить від міцності закладеного фундаменту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AZ9jQZGVUgc