Як підібрати назву своїй фірмі.

Одним з важливих питань при відкритті нової фірми, є вибір назви. Легко запам'ятовується, звучне ім'я може стати впізнаваним брендом через деякий час. Надалі в міру розвитку Фірми ім'я компанії, як нематеріальний актив, буде постійно зростати в ціні.
Інструкція
1
Підбираючи назва вашої фірмі, насамперед думайте про клієнтів. Воно повинно викликати тільки позитивні емоції. Виберіть назва , яке відповідає життєвим цінностям вашої цільової аудиторії.
2
Не варто називати фірму своїм ім'ям або іменами ваших друзів, родичів. Багато чоловіки, роблячи подарунок своїй дружині, називають магазин в її честь. Така щедрість душі може стати боком, якщо в майбутньому ви захочете продати цей бізнес. Адже абсолютно зрозуміло, що нікому не потрібен магазин, названий ім'ям незнайомої жінки. А от взяти за основу перші літери - зовсім інша справа. Наприклад, якщо з'єднати разом по парі букв від Віктора та Марини, то вийти цілком нормальне назва «Марвік».
3
Найлегше придумати назва , яке буде асоціюватися з діяльністю організації. Тобто з самої назви вже зрозуміло, чим фірма займається. Але так само і навпаки. Неоднозначно трактуються назви можуть зіграти погану роль фірмі.
4
Якщо ви вирішили скласти назва фірми з іноземних слів, то не варто лінуватися, загляньте в відповідний словник, щоб знати, як саме перекладається слово, яке вам сподобалося. Буває, що власника такої організації, названої на іноземній мові, занадто пізно дізнається про не дуже хорошою трактуванні його фірми. Доводиться заново проходити реєстрацію, платити мита. А адже це даремно витрачений час і гроші.
5
Переберія всі варіанти, а в процесі ви самі дійдете висновку, яке назва краще підійде. А вирушаючи реєструвати організацію пам'ятаєте лише те, що у вас повинні бути альтернативні варіанти. Адже обране вами ім'я може бути вже зайняте. Все інше тільки в ваших руках!