Як прати перо. Як прибрати неприємний запах з пера.

Пір'яні і пухо-пір'яні вироби поступово залишаються в минулому. Їм на зміну приходять нові високотехнологічні матеріали, які позбавлені головного недоліку подушок з пір'я - вони не викликають алергії. Але ніхто не буде заперечувати, що під пуховою ковдрою спати дуже комфортно: воно легке, відмінно тримає нормальну температуру, що не перегріваючи і не переохолоджуючи тіло. В пранні перо вимагає більшої делікатності, ніж синтепон або холлофайбер.
Інструкція
1
Для прання пера необхідно попередньо зшити мішечки для нього. Складіть марлю в два шари, викрийте з них мішки по розмірам наволочки. Зшийте мішки, залишивши сантиметрів двадцять НЕ зашитими.
2
Акуратно розпоріть подушки з одного кута і, не висипаючи пух, пришийте розпоротий краю подушки до незашітим краях мішка. Тепер пух і перо можна пересипати, без ризику влаштувати «снігопад» з розлетілися пір'я. Акуратно розпоріть останній шов і зашейте мішки.
3
У двох ємностях розведіть миючий засіб, бажано користуватися рідким. Воно легше і швидше відмиває перо . Додайте в воду для прання засіб для дезінфекції. Це може бути кисневий відбілювач, але ніяк не білизна і відбілювачі з хлором. Мішок з перо м занурте в ємність і починайте прати, не допускаючи скручування і віджимання. Потім в декількох водах прополощіть. Остання вода повинна бути холодною.
4
В тіні на мотузку для білизни підвісьте мішки спочатку з одного боку, потім з іншого. Регулярно спушує перо . Коли воно висохне, потрібно перенести мішки на сонці і також регулярно розпушувати, щоб кожне пір'ячко розпушив.
5
Напірник перуть в машинці на звичайному режимі. Після висихання його натирають зсередини свічкою і пропрасовують. Висохлий мішок з перо м знову розпорюють, пришивають до напірники і пересипають його вміст. Подушку зашивають. Тепер можете надіти наволочку і з насолодою поринути в сон.
Корисна порада
Приступати до прання пера потрібно в сонячні теплі дні, щоб дати йому швидко просохнути. Цей момент дуже важливий, оскільки погано просушенное перо починає пріти і видавати неприємний запах. Крім того, швидка сушка дозволяє домогтися максимального обсягу пуху, подушка не буде колючим.