Як зупинити роботу комп'ютера.

Щоразу, завершивши роботу на комп'ютері, його необхідно вимикати. Однак до банального виключенню комп'ютера слід підходити уважно, якщо ви не бажаєте нашкодити системі в цілому і підключеним до нього комплектующим.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Що не слід робити при виключенні комп'ютера? Бажаючи вимкнути комп'ютер, ніколи не робіть цього за допомогою кнопки, призначеної для його включення. Щоразу, коли ви виключаєте ПК, використовуючи дану кнопку, ви перериваєте роботу безлічі процесів, які після починають працювати з помилками. Помилки в роботі процесів можуть привести не тільки до поломки системи, але і до перегорання окремих комплектуючих (рідко, але трапляється). Беручи це до уваги, комп'ютер потрібно вимикати правильно.
2
Вимкнення комп'ютера. Після того, як ви закінчите роботу за ПК, закрийте всі програми, які ви раніше використовували. Наведіть курсор мишки на меню «Пуск» і, клікнувши по ньому, виберіть пункт «Вимкнення» або «Завершення роботи». Відкриється вікно з вкладками «Вимикання», «Режим очікування», «Перезавантаження». Натисніть на кнопку «Вимкнення». Робота комп'ютера буде зупинена.
3
Режим очікування. Переклад комп'ютера в режим очікування може бути корисний для вас в тому випадку, якщо вам потрібно залишити активним певний додаток або документ. Після включення, ви побачите робочий стіл в тому ж стані, в якому він перебував до моменту завершення роботи комп'ютера. Також вимикання ПК подібним чином дозволяє уникнути тривалої завантаження системи при його подальшому включенні.