Як замінити пароль.

Для більшої безпеки ваших облікових записів в інтернеті необхідно періодично змінювати паролі доступу до них. Робити це слід 1-2 рази на два місяці. В цілому варто відзначити, що процедура зміни пароля не займає багато часу і гарантує при цьому безпеку вашого профілю.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
На якому б ресурсі не знаходилася ваша обліковий запис, періодична зміна пароля доступу до неї стане гарантом безпеки вашого профілю. Форуми, портали, соціальні мережі, поштові сервіси та платіжні системи - абсолютно кожний тип ресурсу, що передбачає реєстрацію на ньому нового користувача, також передбачає можливість зміни пароля до облікового запису. Якщо ви бажаєте змінити код доступу до вашого профілю, вам потрібно виконати наступні дії.
2
Зміна пароля в соціальних мережах, на форумах та порталах. Подібні сервіси передбачають такий розділ, як особистий кабінет користувача. Даний розділ також може називатися «Мій профіль», «Мій кабінет», «Особистий кабінет» і т.д. Саме даний розділ дозволяє користувачеві змінити пароль для його облікового запису. Зайдіть в особистий кабінет і перейдіть за посиланням «Зміна пароля». Введіть у відповідні поля новий код доступу до аккаунту і підтвердіть операцію, увівши в передбачену форму старий пароль . Застосуйте параметри.
3
Зміна пароля в поштових сервісах і платіжних системах. Процедура зміни пароля в подібних проектах в чомусь схожа з соц.сетях і порталами. Вам потрібно авторизуватися на сайті, після чого, зайти в розділ «Налаштування профілю». Клікнувши на посилання «Змінити пароль », задайте для вашого профілю новий код доступу та збережіть внесені зміни.