Як змінити особисті дані.

Кожен існуючий на сьогоднішній день ресурс в інтернеті передбачає можливість зміни особистих даних користувача. Змінити можна практично все: контактні дані, аватар, пароль для входу і т.д. Для цього на сайті існує спеціалізований розділ.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перед тим, як ви отримаєте можливість зміни особистих даних на якомусь ресурсі в мережі, вам в першу чергу потрібно авторизуватися на ньому під своїм логіном і паролем. Для цього відкрийте головну сторінку потрібного сайту. Введіть ім'я користувача, а також пароль в передбачену на сайті форму авторизації. Натисніть на кнопку «Увійти» і дочекайтеся завантаження сторінки.
2
Після того, як авторизація користувача буде завершена, на сайті вам стане доступним спеціальне меню, в якому буде відображатися інформація про вас. Це ж меню дозволяє користувачеві вносити певні коригування в облікового запису. Зазвичай воно називається, як «Кабінет користувача», «Мій профіль», «Профіль користувача» або ж «Мій кабінет». Клікніть лівою кнопкою мишки по відповідному посиланню і дочекайтеся завантаження сторінки.
3
Як тільки ви опинитеся в особистому кабінеті, ви зможете задати для вашого профілю потрібні параметри. Так за зміну коду доступу до вашого профілю відповідатиме вкладка «Змінити пароль». Якщо ж ви бажаєте вказати нову адресу електронної пошти, вам слід відкрити вкладку «Змінити e-mail». Деякі сервіси передбачають можливість оформлення користувачем аватара і підписи. Відповідні налаштування ви також зможете задати в особистому кабінеті.
4
Після того, як всі зміни в обліковий запис будуть внесені, не забудьте зберегти їх, натиснувши на кнопку «ОК»/«Змінити»/«Застосувати» - на окремому сайті дана кнопка може бути оформлена по-різному.
Мій Мир - це соціальна мережа, реєстрацію в якій пропонує поштова система mail.ru після того, як ви завели свою поштову скриньку. Мій Мир дозволяє спілкуватися, завантажувати і коментувати фотографії, шукати людей за різними ознаками. Також при реєстрації в Моєму Світі потрібно надати особисту інформацію про навчання, роботу, день народження, і т.д. .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет
  • - браузер
Інструкція
1
Запустіть браузер. Перейдіть на сайт mail.ru, введіть свій логін і пароль в системі і перейдіть на свою сторінку в Моєму Світі . Перейдіть по посиланню настройки, яка є внизу сторінки і перейдіть на опцію «анкетні дані».
2
Введіть у першому полі «Псевдонім» свій бажаний нік, тобто вигадане ім'я в системі. Ви можете ввести і своє реальне ім'я. В поле «ваше фото» відображається поточна ваша фотографія, щоб її змінити натисніть на кнопку «Додати/Змінити фото». У першому полі можна завантажити фото з комп'ютера за допомогою кнопки «Огляд». Система підтримує наступні формати файлів: JPEG (JPG), PNG, BMP, TIFF, GIF. Для завантаження зображення з Інтернет вставте посилання на фотографію в наступному полі. Коли зображення, яке ви хочете використовувати, вибрано, натисніть кнопку «Змінити». Також можна змінити мініатюру фотографії, виділяючи її курсором миші. Після цього натисніть кнопку «зберегти зміни».
3
Введіть нові анкетні дані в поле «Ім'я», «Прізвище» та «Дата народження». Зверніть увагу, ці поля обов'язкові для заповнення, їх не можна залишати порожніми. Виберіть свою стать у відповідному полі. В наступному полі зміните дані про своє місто, виберіть потрібну країну, область і місто проживання. Виберіть місце проживання на мапі або зі списку, вибравши відповідне посилання. Після того, як ви поміняли ці дані в Моєму світі, ви можете встановити галочку в полі «Відображати ці дані в моїй анкеті в Mail.Ru Агента і дозволяти іншим користувачам знаходити мене за цими даними».
4
Перейдіть в наступне поле, де можна змінити дані і настройки Агента: відображення онлайн-статусу, дозвіл входу в агент без пароля, додавання в список контактів всіх друзів з Мого Світу.
5
Підтвердіть те, що саме ви хочете змінити дані, а не будь-хто інший, введенням свого пароля і натисніть кнопку «Зберегти». У випадку якщо ви передумали, натисніть «Відновити» і повернуться ваші попередні анкетні дані.
6
Перейдіть до опції «Персональна інформація" і змініть свої дані в Моєму Світі про ваш сімейний стан, інформації про вашу освіту, сферу роботи і захопленні. Для збереження інформації натисніть кнопку «Зберегти».