Як створювати банер. Як розрахувати розмір зображення для баннера.

Банер - це, насамперед, реклама, просування того чи іншого виду послуг або товарів через інтернет. Створити звичайний статичний банер досить просто. Якщо ви володієте навичками Photoshop і є просунутим ПК-користувач, то для вас це не складе труднощів, а ми допоможемо в цьому.
Інструкція
1
Слід відразу розуміти, що банер - це всього лише GIF-картинка, яка створюється в палітрі true color. Зазвичай розмір баннера береться 468 на 60 пікселів і вага його становить близько 20 Кб. Однак вага залежить від кількості кольорів і яскравості баннера, тому він може бути більше або менше зазначеного.
2
Отже, як створити банер самостоятельно.Установіте, якщо не мається на комп'ютері графічний редактор Adobe Photoshop і запускаємо его.Виберіте Файл - Новий, поля заповнюємо відповідно до нижнім рісунком.Сохраніте картинку на комп'ютер під ім'ям banner.psd. Для цього слід вибрати Файл - Зберегти як - вказати шлях збереження.
3
Клацніть в меню Вікно - Показати кольору. З представленої палітри вибираємо кольори, які будуть фоном баннера.Установіте вибраний фон. Для цього натискаємо на інструмент Заливка і застосовуємо дію. Тепер до цього прозорий банер має підкладку зеленуватого цвета.Сохраніте дії (Ctrl + S).
4
Знайдіть потрібне зображення і шляхом натискання Ctrl + O поміщаємо його в Adobe Photoshop.Виделіте картинку (Ctrl + A) і скопіюйте (Ctrl + С).
5
Вставте зображення в наш банер (Ctrl + V). При цьому зверніть увагу, що програма автоматично створила в палітрі шарів новий слой.Іспользуйте одночасне натискання Ctrl + T.Держіте клавішу Shift і створіть (подгоните) розмір нашого зображення під нужний.Клікніте Enter.
6
Створіть ще один шар баннера, следующій.Щелкніте лівої кнопкою миші по піктограмме.Создайте новий шар за допомогою еліптичного виділення, заливаємо вийшов коло, наприклад, чорним кольором.
7
За допомогою прямокутного виділення створіть прямокутник і так же залийте його потрібним цветом.Сохраніте (Ctrl + S) .Виберіть інструмент піпетка.
8
Виберіть в палітрі кольорів потрібний цвет.Виберіте в палітрі інструментів печать.Клікніте в будь-якому місці баннера, встановлюємо потрібний шрифт в який з'явився окне.Нажміте ok.
9
Надрукуйте текст, слід регулювати його під потрібний розмір (Ctrl + T і утримуючи Shift), натисніть Enter, утримуючи Ctrl перетяните текст, наприклад, в наш круг або інше місце. Збережіть (Ctrl + S).
10
Звертаємося до палітри шарів. Клікніть в меню Зображення - Розмір Ізображенія.Заполніте необхідні поля, натискаючи ok. При цьому наше зображення змінилося з 400 DPI на 72 DPI.
11
Виберіть Файл - Експорт до GIF89a. Заповніть поля, натискаючи ok.В вікні ЕкспортGIF89 в тому місці, де File name введіть ім'я файлу, тобто нашого баннера і клікніть на ok.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h29m3vclMz0