Як встановити opera браузером за умовчанням. Як встановити оперу за замовчуванням.

Як правило, Opera - не єдиний браузер в комп'ютері. При установці операційної системи в неї інсталюється і веб-оглядач. Наприклад, в ОС Windows це Internet Explorer. Тому цілком імовірно, що після установки Opera ви скористаєтеся та іншим браузером , який запропонує зробити його веб-оглядачем по замовчуванням. Цілком ймовірно, що ви погодитеся, а пізніше захочете змінити його на Opera.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
Якщо ви тільки що встановили браузер, то при першому ж запуску він покаже повідомлення про те, що Opera не встановлена як веб-браузер по замовчуванням на вашому комп'ютері. В цьому ж повідомленні буде пропозиція визначити його як додаток по замовчуванням для перегляду веб-сторінок. У вас буде вибір відповісти «Так» або «Ні», а крім того, тут же буде можливість поставити мітку навпроти пропозиції більше не показувати цей діалог. Якщо ви її поставите, то Opera перестане перевіряти при подальших запусках, чи є вона браузером по замовчуванням, незалежно від того, яку кнопку ви натиснули - «Так» або «Ні» .
2
Згодом, при бажанні повернутися до цього вибору, якщо ви раніше поставили відмітку скасовує перевірку, чи є Opera веб-оглядачем по замовчуванням, буде необхідно скасувати цю установку. Іншого шляху зробити саме це додаток браузером по замовчуванням не існує - він повинен при черговому запуску сам запропонувати вам зробити такий вибор.Чтоби знайти відповідну опцію в налаштуваннях браузера, вам треба відкрити його головне меню, перейти в розділ «Налаштування» і вибрати там пункт «Загальні настройки». Ці дії можна замінити натисканням клавіш CTRL + F12.
3
У вікні налаштувань вам потрібна вкладка «Розширені» - перейдіть в неї і на лівій панелі виберіть пункт меню «Програми». Тут і знаходиться чекбокс з написом «Перевіряти, що Opera - браузер по замовчуванням». Поставте в нього галочку і натисніть «OK».
4
Тепер ви можете перезавантажити браузер, або просто дочекатися наступного запуску цього додатка. При новому запуску Opera, як після початкової установки, знову поставить питання про визначення її як веб-браузера по замовчуванням на вашому комп'ютері, на який вам потрібно відповісти «Так».
Багато користувачів операційних систем сімейства Windows для серфінгу використовують, як правило, один і той же браузер. При установці додаткового браузера деякі програми автоматично змінюють пріоритети, наприклад, браузера по замовчуванням .
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Opera.
Інструкція
1
Практично в кожному сучасному браузері є можливість активації опції «браузера по замовчуванням ». Для установки даної опції в Opera, якщо він таким не є, перш за все, необхідно запустити його. Двічі клацніть по ярлику лівою кнопкою миші або один раз по значку на панелі швидкого запуску.
2
Після завантаження всіх сторінок перейдіть до верхнього меню, якщо воно приховано, натисніть лівою кнопкою миші на кнопку з емблемою браузера. Потім натисніть меню "Інструменти" і виберіть пункт "Загальні налаштування" або натисніть клавіші F12.
3
У вікні «Налаштування» перейдіть до вкладки «Розширені». У лівій частині вікна ви побачите кілька розділів, виберіть «Програми». У правій частині вікна поставте відмітку напроти пункту «Перевіряти, що Opera - браузер по замовчуванням ". Натисніть кнопку «ОК» для збереження змін.
4
Перезапустіть браузер. При появі вікна з питанням про встановлення Opera інтернет-браузером по замовчуванням , натисніть кнопку «Так».
5
Т.к. операційна система Windows багатофункціональна і одне і те ж дію можна виконувати кількома способами, опцію «За замовчуванням » можна активувати за допомогою стандартних засобів самої системи, наприклад, апплет «Вибір програм по замовчуванням ».
6
Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, запустіть аплет «Установки і видалення програм». У лівій частині вікна виберіть розділ «Вибір програм по замовчуванням ».
7
У правій частині програми натисніть на посилання «Інша» і перейдіть до рядка «Виберіть використовуваний по замовчуванням оглядач інтернету». Виберіть основною програмою Opera і натисніть "ОК", щоб закрити вікно.
8
Запустіть браузер. Якщо він був відкритий, перезапустіть його, щоб перевірити активність опції «Браузер по замовчуванням ».