Як чистити вуха у новонародженого.

Новонароджена дитина - це, нехай маленький і зовсім ще не тямущий, але вже справжній чоловічок. І природно, як і будь-якій дорослій, маляті необхідно щодня вмиватися. Поки сам цього робити він не вміє, стежити за чистотою дитячого личка, носика, вічко і вушок повинні його мама і тато. З особливою обережністю необхідно проводити процедуру чищення вух у новонародженого .
Інструкція
1
Вранці, під час щоденної процедури вмивання, новонародженому слід протерти місця за вушками змоченими в теплій кип'яченій воді ватними дисками.
2
Вушні раковини новонародженому найкраще чистити під час вечірнього купання. Для цього головку дитини слід повернути на бік. Просоченим теплою кип'яченою водою або мінералкою, заздалегідь скататися ватним валиком, потрібно ретельно протерти всі складочки вушної раковини новонародженого . Замість саморобних ватяних тампонів для чистки вух новонародженого можна використовувати спеціальні ватяні палички з обмежувачами. Природно, для чистки кожного вуха потрібно окремий ватний валик.
3
Слухові проходи новонародженому маляті чистити не слід, щоб уникнути різних травм. Крім цього, необережними рухами, при чищенні вух новонародженого в області слухових проходів, можна проштовхнути сірку до барабанної перетинки, викликавши тим самим утворення пробки.
4
Дитячі вушка дуже не люблять вологу, тому після купання новонародженого , в його вушка можна вставляти невеликі ватяні грудочки хвилини на 3, які всю зайву рідину вберуть в себе.
5
Між іншим, дуже активно виштовхується вушна сірка у новонародженого при ссанні. Тому ранкову чистку вух можна проводити відразу ж після годування малюка.
6
Крім усього цього, турботливим батькам слід пам'ятати про те, що для чистки вух новонародженого ні в якому разі не можна використовувати звичайні ватяні палички.