Як заблокувати комп'ютер від дитини.

Не можна поручитися, що у вашу відсутність дитина-підліток не захоче подивитися щось заборонене в інтернеті або, що ще гірше, змінити ваші дані в комп'ютері . А маленьких дітей неможливо утримати від спокуси поклацати по кнопках системного блоку або клавіатури. Щоб уникнути плачевних наслідків необхідно заблокувати комп'ютер від дитини.
Інструкція
1
Заблокуйте кнопку включення комп'ютера. Зайдіть в меню «пуск - панель управління - електроживлення». При натисканні кнопки «додатково», у випадаючому списку «при натисканні кнопки вимикання живлення» виберіть «дія не потрібно». Натисніть кнопку «застосувати».
2
Для облікового запису користувача створіть індивідуальний пароль. Зайдіть в меню «пуск - панель управління - облікові записи користувачів». В списки знайдіть свій обліковий запис і клацніть по іконці. Із запропонованих операцій виберіть «створення пароля». У вкладці, наберіть пароль, який дитина не зможе вгадати. Введіть підтвердження. Натисніть кнопку створити пароль.
3
Для того щоб заблокувати комп'ютер від дитини, знайдіть на клавіатурі клавішу з зображенням логотипу Windows і утримуючи її натисніть клавішу L. В підсумку буде проведений вихід із системи, але при цьому всі робочі програми та додатки залишаться в такому ж стані. Для входження в систему введіть пароль у віконце, яке з'явиться в центрі робочого столу.
4
Встановіть «Батьківський контроль». Відкрийте додаток «Батьківський контроль». Для цього в меню «пуск» виберіть «панель управління» - «батьківський контроль». У вікні, знайдіть «створити новий обліковий запис" і підтвердіть створення. Клікніть по значку облікового запису дитини і пройдіть по посиланню «засоби управління користувачами». Для обмеження доступу відразу до всіх ігор в області «чи може ... ім'я користувача ... запускати ігри?». Встановіть перемикач на кнопку «так».
5
Якщо потрібно дозволити доступ тільки для ігор даної вікової категорії в області «В ігри з якою оцінкою може грати ... ім'я користувача ...?» Виберіть потрібну і клікніть по ній.
6
Щоб обмежити доступ дитини до конкретних програм виберіть «Засоби управління користувачем» - «Дозвіл і блокування конкретних програм». Далі переведіть на опцію «ім'я користувача ... може працювати тільки з дозволеними програмами». Слідуючи інструкціям, виберіть необхідні для блокування програми.
7
Для обмеження за часом користування дитиною комп'ютера зайдіть в вікно «Обмеження за часом». На дисплеї відобразитися таблиця, де дні тижня розбиті по годинах. Клікніть по вибраному проміжку часу, щоб заблокувати його. Розблокування проводиться тим же способом.