Як чистити зуби електричною щіткою.

Багато відомих виробників техніки пропонують в тому числі великий асортимент електричних зубних щіток, які завойовують все більше прихильників. Електрична щітка багатофункціональна, вона піклується і про зуби, і про яснах. Але щоб користуватися такою щіткою, необхідно знати ряд особливостей.
Інструкція
1
Електричні зубні щітки виробляються різних моделей - для дітей і для дорослих. Електричні щітки ефективніше звичайних видаляють зубний наліт і доглядають за яснами і масажують їх. Зубні щітки з технологією тривимірного чистячого ефекту крім зворотно-обертальних рухів здійснюють ще й пульсуючі, розм'якшуючи і видаляючи зубний наліт у важкодоступних місцях і уздовж лінії ясен.
2
Незалежно від виду обраної щітки чистите зуби два рази на день, дотримуючись таких правил: - передні зуби чистять в напрямку вгору-вниз-верхню поверхню дальніх зубів чистять в напрямку вперед назад, тримаючи щетину перпендикулярно зубам- бічні внутрішні і зовнішні поверхні зубів чистять під углом- круговими рухами з закритим ротом помасажуйте ясна
3
Використовуючи електричну зубну щітку, повільно переміщайте чистячу головку від одного зуба до іншого, затримуючи щітку на кілька секунд на поверхні кожного зуба. Починайте чистку із зовнішньої частини щелепи, потім чистите внутрішню поверхню зубів, а далі переходите до жувальних зубам.Десни також чистите з двох сторін - з зовнішньої і з внутрішньої. Не слід занадто сильно натискати на щітку або спеціально терти щіткою зуби , щітка сама виконає всі необхідні дії.
4
Електричні зубні щітки мають ретельно продуманий дизайн, особливий зріз щетини, кут повороту чистячої головки, різну висоту щетинок та інші особливості. Все це забезпечує максимально правильну і ретельну чистку зубів, користувачеві залишається лише направляти щітку в потрібному напрямку, щоб жоден зуб не залишився без гігієнічного догляду.
5
У деяких електричних щіток є функція регулювання натиску, яка дозволяє дозволяє контролювати тиск щітки на поверхню зубів. Деякі щітки також забезпечені таймером, що сигналізує про те, що процедура завершена після закінчення певного часу (фахівці радять чистити зуби не менше 2 хвилин). Головки електричних зубних щіток необхідно міняти один раз в 3 місяці.