Як в'язати горловину светра.

Багато досвідчених в'язальниці знають, що в'язати горловину светри потрібно залежно від його моделі. Також це залежить від обраних для в'язання ниток, пристосувань у вигляді гачка або спиць, форми горловини, обраного візерунка і необхідної висоти горловини.
Вам знадобиться
  • - стрічковий метр
  • - спиці (звичайні або кругові)
Інструкція
1
В'язання широкої горловини з глибоким округлим вирізом або вирізом трохи квадратної форми і виїзного спицями светри: - за допомогою стрічкового метра уважно виміряйте окружність горловини; - на спицях наберіть необхідну кількість петель, складових виміряну окружність . Пам'ятайте, що провязани петлі розтягуються, так що після вив'язування двох рядів перевірте відповідність отриманої та необхідної довжини; - одинарної або подвійної гумкою або панчішних полотном пров'яжіть стрічку висотою 2-3 см за бажанням; - акуратно закрийте останній ряд лицьовими петлями, не сильно стягуючи петлі ; - розмітьте горловину так, щоб стик її країв знаходився чітко ззаду на спині вироби; - акуратно пришийте тими ж нитками пов'язану горловину до светра так, щоб останній закритий ряд був назовні красивими лицьовими петлями.
2
В'язання високої горловини «під горло»: Для в'язання високої горловини можна використовувати попередню рекомендацію, змінивши лише висоту пов'язаного полотна для горловини. Щоб вийшла гарна загорнута горловина, потрібно виміряти висоту шиї і зв'язати полотно в два рази вище.
3
Інший спосіб в'язання високої горловини - на кругових спицях: - по горловині зшитих половинок вироби наберіть необхідну кількість петель. Його можна розрахувати по припадають на горловину рядам або по попередньо виміряної довжині горловини; - одинарної або подвійної гумкою або панчішних полотном зв'яжіть необхідну кількість рядів, але не менше висоти горла; - акуратно закрийте петлі останнього ряду лицьовими петлями, НЕ стягуючи їх сильно.
4
Можливо, в'язати горловину светри доведеться кілька разів, щоб підібрати найбільш красивий варіант. Для отримання найкращого ефекту спробуйте обидва варіанти в'язання.