Як впоратися з дитячою істерикою.

Практично кожен батько знає, що впоратися з дитячою істерикою буває дуже непросто. Дитина голосно і невтішно кричить, падає на підлогу, відбивається від будь-якого, хто намагається його заспокоїти. Батькам дуже важливо вчасно виробити правильний стиль поведінки в таких ситуаціях для того, щоб малюк не вибрав істерику засобом маніпуляції оточуючими.
Інструкція
1
Завжди будьте готові до того, що дитина може влаштувати істерику - вдома, на прогулянці, в гостях. Це звичайне явище в поведінці всіх дітей до чотирирічного віку. Найбільш складним періодом вважається вік близько 3 років. В цей час малюк може скандалити по кілька разів на день, не залежно від причини.
2
Щоб якомога швидше впоратися з дитячою істерикою , ігноруйте її. Як тільки дитина переконатися, що батьків не дуже вражають його «спектаклі», він припинить скандалити.
3
Не піддавайтеся, міняючи під натиском своє рішення, інакше в майбутньому маля буде маніпулювати вами, домагаючись свого, виключно за допомогою істерик.
4
Якщо проігнорувати дитячу істерику в силу різних причин, не вдається (не можете витримати дитячого плачу, соромно перед людьми на вулиці і т.д.), обійміть крикуна малюка якомога міцніше. Тримайте його доти, поки він не заспокоїться.
5
Не кричіть на дитину і не шльопати його. Ці методи не тільки не допоможуть впоратися з його істерикою , але і, найімовірніше, послужать додатковою підживленням для неї. Раціональних пояснень, чому поводитися подібним чином не можна, він також в даний момент не зрозуміє.
6
Візьміть дитину за руку (або на руки) і виходьте із людного місця. Істерика вимагає «глядачів». З цієї ж причини не говорите дитині, щоб він припинив кричати, бо все на нього дивляться.
7
Відволічіть дитини будь-яким предметом - цікавою книжкою, іграшкою, проїхала повз машиною або пролетіла пташкою. Зазвичай така хитрість дозволяє моментально заспокоїти малюка.
8
Ніколи не залишайте дитину під час істерики одного. Він у кожному разі, при будь-якому своїй поведінці повинен відчувати вашу підтримку і розуміння.
9
Поспостерігайте за своїм малюком і визначте, в які саме моменти він стає роздратованим. Зазвичай найбільшими провокаторами істерик є втома і голод. Знаючи про особливості поведінки дитини, вам легше буде попередити істерику, ніж пізніше впоратися з нею.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xT7jS_DW8Ew