Як підібрати зарядний пристрій. Як підібрати зарядку для телефону.

Якщо вам потрібно підібрати зарядку для мобільника, ви можете зробити це без особливих зусиль. Багато моделей стільникових телефонів передбачають підзарядку акумулятора за допомогою одного типу зарядного пристрою.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон.
Інструкція
1
Щоб підібрати зарядний пристрій для свого стільникового телефону, вам достатньо відвідати будь-який спеціалізований магазин, який займається реалізацією мобільників і аксесуарів до них. При зверненні в салон стільникового зв'язку, бажано мати при собі телефон, до якого необхідно підібрати зарядник. Просто покажіть пристрій менеджеру салону, і він підбере для мобільника потрібне зарядний пристрій . Якщо в одному магазині ви не зможете підібрати відповідний аксесуар, напевно, ви зможете знайти його в іншому салоні стільникового зв'язку. Крім профільних зарядников, сьогодні також існують багатопрофільні зарядні пристрої, більш відомі, як «жаби».
2
Жабу можна купити в абсолютно кожному салоні стільникового зв'язку. Дане пристрій представляє собою платформу, що підключається до мережі. На платформі змонтовано дві рухливих щітки, одна з яких несе позитивний заряд, інша - негативний. На пристрій вкладається акумуляторна батарея, після чого, на її контактам підбиваються щіточки. Батарейка фіксується в "жабі", після цього її підключають в розетку. Дане пристрій є універсальним і підійде для зарядки абсолютно будь телефонної батареї.