Як прибрати плями на спині. Як прибрати пігментні плями на спині.

Поява плям на шкірі свідчить про розлад пігментації шкіри. Пігментні розлади є показником дисфункції меланосом - пігментних клітин - тісно пов'язаних з вмістом вітамінів, ферментів в організмі, станом ендокринної системи і генетикою. Активність меланосом залежить від гормонів наднирників, щитоподібної залози, внутрішньоклітинних ферментів шкіри, статевих гормонів і мікроелементів міді, цинку і заліза.
Вам знадобиться
  • Лікування плям на шкірному покриві залежить від причин їх виникнення. Приготуйте наступні лікарські рослини:
  • - звіробій продірявлений;
  • - ряска;
  • - зюзник європейський (кропива болотяна).
Інструкція
1
При порушеннях функції залоз внутрішньої секреції застосовуйте звіробій, він стимулює функції залоз, поліпшує пігментний обмін, заспокоює нервову систему. Застосовують у вигляді відвару. Візьміть 2 столові ложки сухого звіробою, залийте склянкою окропу, нагрівайте на водяній бані 30 хвилин, 10 хвилин наполягайте і процідіть. Приймайте по столовій ложці 3 рази на день після їди. Цей же відвар використовуйте для змащування плям.
2
Рослина ряска маленька суцільно покриває стоячу воду ставків. Ця рослина дуже ефективно для лікування білих плям при захворюванні вітіліго. Вимийте, подрібніть ряску і змішайте з медом 1: 1, приймайте по 1 чайній ложці 2 рази на день через 1 годину після їжі. Одночасно змащуйте плями соком, який отриманий з свіжої рослини. В рясці міститься велика кількість брому, протеїну і йоду. Має сильну протизапальну, жарознижувальну і знеболювальну дію.
3
Зюзник європейський (болотна кропива) також ефективна для лікування вітіліго, викликане підвищеними функціями щитовидної залози. Відіжміть сік зюзника і змащуйте 4-5 разів на день пігментовану шкіру. Курс лікування - 1 місяць.
Зверніть увагу
Якщо в процесі лікування засобами народної медицини не наступає позитивних змін, необхідно пройти обстеження в ендокринолога і дерматолога.
Корисна порада
Для ефективного лікування порушення пігментації шкіри рекомендується провести в першу чергу антигельминтное лікування. Також як стимулюючих засобів нормальної пігментації шкіри рекомендується приймати в їжу петрушку, пастернак, селера.