Як видалити вогкість.

В квартирі або приватному будинку сирість підчас те саме що справжньому стихійному лиху. Вона сприяє утворенню на меблях, стінах, вікнах і стелі конденсату. Осіла волога веде до появи мокрих плям, неприємного запаху і цвілі. Сирість слід не просто видаляти, а запобігати її поява, інакше щорічний ремонт може влетіти в копієчку.
Вам знадобиться
  • Гигрометр, сухі будівельні суміші, рідке скло, штукатурка, осушувач повітря
Інструкція
1
Сирість є не що інше, як підвищений вміст в повітрі вологи. Для людини нормою вважається вологість не вище 60%. Більш високий вміст вологи в приміщенні веде до розвитку простудних захворювань, а грибок, що розвивається при вогкості, може викликати алергічні реакції і астму.
2
На появу вогкості в квартирі впливають клімат і погодні умови. Підвищена вологість зустрічається також в приміщеннях, які розташовані на ділянках з високо перебігають грунтовими водами і в будинках, що стоять поблизу великих водойм.
3
Найбільшого ефекту при захисті будинку від підвищеної вологості можна досягти, застосовуючи комплекс методів з числа тих, що винайшло людство. Витрати на заходи по захисту від вогкості швидко окупляться за рахунок економії на проведенні ремонтних робіт.
4
Почати слід з визначення рівня вологості в квартирі. Знадобиться гігрометр - прилад для визначення відсотка вологості. Якщо рівень вологості в приміщенні вище норми, приступайте до дій.
5
Слід провести гідроізоляцію сирих приміщень та їх ремонт. Для гідроізоляції використовуються сухі будівельні суміші на цементній основі. В квартирах знадобиться рулонна гідроізоляція підлог. У приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, наприклад, у ванній кімнаті, можна провести гідроізоляцію за допомогою рідкого скла.
6
Для запобігання вогкості зовнішні стіни приватного будинку обробіть декількома шарами штукатурки і одягніть в захисне покриття. Чим більше шарів штукатурки, тим краще захист від вогкості.
7
Дуже допоможе осушувач повітря. Це апарат, який служить для зниження рівня вологи в приміщеннях. Осушувачі можуть бути найрізноманітніших типів і відрізняються різною продуктивністю. Для житлового приміщення підійде побутової осушувач повітря. Він компактний, мобільний, його легко можна переміщати з одного приміщення в інше і навіть встановити у ванній кімнаті. Найкращі моделі безшумні і забезпечені захистом від вібрації.
8
Всі перераховані способи боротьби з сирість ю можна застосовувати як в комплексі, так і окремо, в залежності від ступеня ураження приміщення.