Як налаштувати цифровий тюнер телевізора. Як налаштовувати і підключати цифровий тюнер.

Телевізійний кабельний цифровий тюнер призначається для декодування цифрових ТВ каналів, які транслюються в широкосмугової мережі кабельного оператора, і перетворення цифрових ТВ каналів в аналогові для прийому та перегляду на телевізорі.
Вам знадобиться
  • кабельний цифровий ТВ тюнер з кабелем електроживлення і виделкою 220В, пульт дистанційного керування (ДУ) з батарейками тип - АА, RCA аудіо-відеокабель з'єднувальний.
Інструкція
1
Вийміть кабельний ТВ тюнер з коробки, візуально перевірте цілісність елементів декодера. Відкрийте кришку на пульті ДУ і вставте в нього дві батарейки типу АА, дотримуючи при цьому полярність. Підключіть антенний кабель, на кінці якого є накручуємо або обжимной роз'єм F-типу до RF-in (Ant-in) входу комутаційної панелі, розташованої з задньої частини ТВ тюнер а.Подключіте RCA аудіо-відео кабель, що знаходиться в комплекті, до колірних роз'ємів комутаційної панелі на задній стороні ТВ тюнер а, з одного боку і до відповідних колірним роз'ємів телевізора - з іншого боку.
2
Увімкніть цифрової тюнер і телевізор. Перемкніть на відповідний вхід, наприклад на TV/AV.Нажміте на пульті ДУ ТВ тюнер а «Меню». Переведіть курсор на розділ «Автопошук каналів» і натисніть кнопку «ОК». Тюнер почне перебір каналів. По закінченню автоматичного пошуку каналів на екран будуть виведені знайдені. Натисніть «ОК» на пульті ДУ.Для виходу з «Головного меню» кілька разів натисніть кнопку виходу з меню або в «Головному меню» переведіть курсор за допомогою кнопок управління в положення «Вихід» і натисніть «ОК». На лицьовій панелі ТВ тюнер а буде висвітлюватися номер канала.Еслі хочете шукати канали вручну, то слід в підрозділі меню вибрати - «Ручний пошук каналів». Опція «Скинути канали» - скине всі попередні настройки каналів. Для повторного пошуку натисніть «Автопошук каналів». Для сортування каналів, для групування списку або перенесення каналу на інший номер, слід вибрати опцію «Сортувати канали». Після кожної зміни, натискайте «ОК» .Для перегляду електронної програми передач (EPG), слід натиснути кнопку «EPG» на пульті ДУ. На екран буде виведено два списки: вгорі - список каналів, внизу - список передач для обраного каналу. Для переміщення по списку використовуйте кнопки управління на пульті «вгору» «вниз». Для виходу з меню «EPG» слід натиснути «Exit» на пульті ДУ.
Зверніть увагу
На деяких телевізорах немає RCA роз'ємів, можна скористатися роз'ємом SCART/SCART.
Корисна порада
Можна в будь-який момент вийти з "Меню" натиснувши "Exit".
При перегляді супутникових каналів краще рекомендують цифрові тюнери. Це дозволить забезпечити найкращу якість зображення, т.к. вбудовані аналогові тюнери не здатні якісно обробляти цифровий сигнал.
Вам знадобиться
  • - кабель передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Виберіть автономний ТВ-тюнер. Це пристрій повинен мати можливість обробляти цифровий сигнал, інакше від нього буде мало користі. З'ясуйте наявність в вподобаної моделі тюнера цифрових каналів передачі сигналу. Це можуть бути порти DVI і HDMI. У тому випадку, якщо ви хочете підключити до одного тюнера кілька телевізорів , таких каналів повинно бути декілька. Придбайте обрану модель.
2
Встановіть ТВ-тюнер в потрібному місці. Краще розмістити обладнання якнайближче до телевізора. Придбайте кабель передачі відеосигналу. Не використовуйте дешеві кабелі, тому що вони, як правило, спотворюють зображення. Не купуйте занадто довгий кабель, якщо в цьому немає крайньої необхідності. Зайва довжина кабелю негативно позначиться на якості кінцевого зображення.
3
Намагайтеся не використовувати перехідники або з'єднання проводів. З'єднайте ідентичні канали телевізора і ТВ-тюнера, наприклад DVI-DVI або HDMI-HDMI. Не об'єднуйте з'єднання DVI-HDMI, якщо є можливість вчинити інакше. Підключіть до спеціального гнізда ТВ-тюнера кабель супутникового ТБ або інший антени. З'єднайте вибрані порти телевізора і тюнера. Включіть обидва пристрої.
4
Спочатку телевізор видає сигнал, що приймається за антенного гнізда. Відкрийте настройки вашого ТВ і виберіть основним джерелом сигналу той порт, через який ви здійснили з'єднання. Використовуйте пульт дистанційного керування ТВ-тюнера, щоб налаштувати цей пристрій.
5
Пам'ятайте про те, що при такому варіанті підключення, всі маніпуляції з налаштування якості зображення, вибору переглядаються каналів і т.д. необхідно виконувати саме з ТВ- тюнером. Телевізор просто видає зображення, яке передається іншим пристроєм. В налаштуваннях телевізора поміняйте тільки яскравість і контрастність зображення.