Як стригти гарячими ножицями.

Останнім часом косметичні салони і перукарні пропонують безліч нових процедур, назви яких дивують, а часом навіть лякають. Почувши про стрижку гарячими ножицями, деякі вже уявляють собі запах палених волосся. Таке уявлення далеко від справжнього стану речей.
Інструкція
1
Популярність гарячої стрижки обумовлена ефектом, який вона дає. Найчастіше її «прописують» всім дівчатам, волосся яких змучені регулярними укладками, перманентними завивками і забарвленням. В результаті подібних процедур волосся стає ламким, починають сіктися. Вважається, що гарячі ножиці запаюють кожен волосок, в результаті чого волосся перестає роздвоюватися. Особливо полюбилася гаряча стрижка дівчатам, які цілеспрямовано відрощують волосся, адже часто такі волосся не підстригаються, а значить, просто зістригти посічені кінці можна. Справа в тому, що ефект від неї триває в 3-4 рази довше, ніж від звичайної стрижки. За цей час волосся встигають відростати.
2
Гарячі ножиці - це, по суті, звичайні ножиці, забезпечені проводом, штекером і акумулятором, але робота такими ножицями має свої нюанси. Перед стрижкою голову слід помити, оскільки будь-які укладальні кошти, що знаходяться на волоссі швидко затуплюють ножиці.
3
Важливо встановити правильний температурний режим. Зовсім тонкі і пофарбовані стрижуть на відносно невисокій температурі, а прямі і товсті волосся на максимальній. Саме помилка з вибором температури часто призводить до того, що результат процедури або зводиться нанівець, або тримається недовго.
4
Найчастіше гарячими ножицями працюють прийомом поінтінга. Виділяються спочатку вертикальні пасма і кінчиками ножиць під кутом зрізаються кінці. Працювати слід не поспішаючи, щоб кожен волосок встиг запаяних. Коли все волосся пройдені по вертикалі, виділяють горизонтальні пасма і продовжують аналогічним чином. Таким чином все волосся будуть охоплені.
5
Не варто чекати ефекту від процедури відразу ж. Необхідно проробити 4-5 процедур. Крім цього, за кінчиками волосся, особливо довгих потрібен особливий догляд, тому користуйтеся професійними засобами для кінчиків волосся. Наносячи їх відразу після гарячої стрижки в дуже невеликій кількості, ви дуже швидко зможете відновити блиск і силу волосся.