Як прикрашати святкові страви.

Оригінально прикрасити страву - значить зробити його, як мінімум, на половину привабливіше. Красиво поданий і прикрашений салат викличе набагато більший апетит, ніж просто безформна маса, накладена в тарілку. Тому в ресторанах і кафе, навіть саме елементарне блюдо, намагаються подати з шиком.
Інструкція
1
Для того, щоб надати ресторанну вишуканість святкового блюду, необхідно запам'ятати кілька простих правил. Перше, з чим потрібно визначитися при подачі страви - це посуд, в якій блюдо подаватиметься, як правило - це тарілка. Величезний вибір форм, кольорів і фактур сучасного посуду дозволити підібрати тарілку на будь-який смак. Дуже оригінально і красиво виглядатиме, наприклад, квадратна або чорна тарілка. Якщо блюдо передбачено подавати з соусом, то соус можна відразу фігурно розподілити на тарілці, що дозволить надати додатковий вишукування.
2
Наступний момент оформлення страви - це його викладання на тарілку. Якщо страва не рідке, наприклад, салат або гарнір, можна використовувати спеціальну форму. Форма може бути будь-який, все залежить від смаку кухаря. Блюдо викладається в форму, потім форма акуратно знімається. Поруч, з красиво оформленими гарніром, можна покласти на листочок салату стейк або відбивну. Якщо ж подати потрібно суп, то прекрасним варіантом буде використання тарілки з поглибленням, куди і буде наливатися суп. На ободок тарілки можна покласти шматочок хліба або сухарики.
3
Після того як обрана тарілка, і блюдо вже в ній, заключним етапом буде прикраса вже майже готової композиції. Для прикраси, найчастіше, використовується свіжа зелень і овочі. В салат додатково можна зверху поставити кілька листочків зелені або просто покласти на нього хрестом пір'я лука. Суп можна також скинений прикрасити петрушкою, кропом, кінзою або м'ятою. Дуже красиво виглядатимуть і різнокольорові перці, викладені малюнком. А для тих, хто хоче створити воістину шедевр на тарілці, можна запропонувати додатково вирізати з редиски, огірка, кабачка, помідора, моркви або інших вподобаних овочів різноманітні квіти, що допоможе надати воістину неповторний вигляд страви.
4
І останнє, чим потрібно керуватися при оформленні страви - це почуття міри. Тому потрібно пам'ятати, що головне на тарілці - це, все-таки, приготована їжа, а не її прикраса.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BeDqdeJ9uEs