Як побудувати дитячий будиночок. зробити дитячий з брусків Доїк схему безкоштовно.

Всі знають, як діти люблять цікаві та незвичайні місця для ігор - і ви можете порадувати своїх дітей, зробивши для них міцний і красивий ігровий будиночок з фанери або дерев'яних панелей. Будиночок площею 2-2,5 метра і висотою в 1,5 метра, з вікнами, дверима і дахом, стане улюбленим місцем ігор ваших дітей, і буде досить просторим і комфортним для їх проведення часу в ньому в теплу пору року.
Інструкція
1
Підготуйте екологічно чисті і нетоксичні матеріали для будівлі і фарбування будиночок а. Вам будуть потрібні дошки для підлоги, фанера, дерев'яні бруси і металеві куточки, саморізи, цвяхи, цеглу для фундаменту або терасна дошка.
2
Виділіть місце у дворі для будівлі будиночок а і зведіть на обраної рівному майданчику фундамент, вирив під нього прямокутну траншею.
3
Виготовте каркас підлоги із брусів 50х50 мм перетином. Скріпіть бруси між собою металевими куточками і прикріпіть їх вапняним розчином до цегельного фундаменту. До каркаса прибийте статеві дошки, а потім зміцните несучі бруси, сформувавши квадрат 1500 на 1500 мм.
4
Потім прикріпіть до несучих брусів дерев'яні або фанерні панелі для стін за допомогою цвяхів або саморізів.
5
У передній панелі зробіть дверний проріз. До передньої і задньої сотенний панелі прикріпіть несучий брус для даху за допомогою металевих куточків або шурупів, а потім закріпіть щити даху у вигляді дощок на поперечних брусках, прибивши обидві сторони даху до стін будиночок а і несучим брусів.
6
Як матеріали для будиночок а можна взяти не тільки готові будівельні матеріали, а й дерев'яні європіддони, в яких можна прорізати двері і вікна. Готовий будиночок пофарбуйте і покрийте нетоксичним лаком.
7
При бажанні ви можете закріпити в дверному отворі справжню двері на петлях, а на вікна прикріпити лиштви. Прикрасьте будиночок зсередини так, щоб діти отримали ще більше задоволення від ігор.
Якщо у вашій родині є непосидючі малюки, тоді облаштування дачної ділянки може перетворитися на захоплююче заняття. Найкраще, що ви можете для них зробити - це змайструвати дитячий будиночок своїми руками. Дітям необхідно мати власний куточок, де вони можуть усамітнитися або, навпаки, відчути себе привітними господарями свого житла.

Дитячий будиночок з фанери

Для його створення вам знадобиться фанера товщиною 8-12 мм. Насамперед визначитеся з розмірами майбутнього будиночка, потім намалюйте на аркушах фанери контури всіх деталей. Майте на увазі, що в будиночку повинно бути не менше двох віконець і двері. Нижня частина вікон повинна бути на рівні 50-60 см від підлоги, а висота дверей - на 30 см вище, ніж зростання дитини. Крутизна даху повинна становити не менше 45 градусов.Монтаж починається зі збивання стінових щитів. Потім зміцните їх по периметру бруса перерізом 50х50. Додати конструкції жорсткість можна, якщо дах спорудити з того ж матеріалу, що і стіни. Зверху на неї внахлест прибийте покрівельні дошки. У готового будиночка обробіть краю наждачним папером. Після цього можна пофарбувати споруда або намалювати на стінах казкових і мультиплікаційних героїв.

Дитячий будиночок з дощок

Така споруда буде набагато довговічніше будиночка з фанери. Він буде цікаво виглядати у вигляді альтанки. Для цього вам буде потрібно брус перерізом 50х50, з якого зводиться каркас. Готовий каркас оббивається дошками товщиною не менше 2 см. Дах можна зробити з такого ж бруса, прикріпивши його на змонтовані стіни, потім він оббивається ще більш товстими дошками. Зверху дах покривається руберойдом або пластиком, краї дощок обробляються грубозернистої наждачним папером. Готовий будиночок можна покрити лаком або пофарбувати фарбою.

Дитячий будиночок на курячих ніжках

Такий будиночок схожий на казкову хатинку, а стояти він буде не на землі, а на опорах. Для опор вам знадобиться дерев'яний брус, металеві труби або цегла. Висота ніжок не повинна перевищувати 70 см. Якщо як опор ви вирішили використовувати металеві труби, їх необхідно на третину висоти закопати в грунт, а в підставу укласти камінь або кірпіч.В верхню частину труби вбийте дерев'яний брусок, до якого і буде кріпитися підстава хатинки . Для самої основи будуть потрібні дошки товщиною 40 мм. Каркас, що кріпиться до основи, робиться з дерев'яного бруса перерізом 50х50 см, потім він обшивається дошками. Дах можна спорудити з пластика або дощок. Не забудьте про зручне сходах, по якій можна буде увійти в будиночок. Її перила повинні бути висотою 50-70 см, а ширина сходинок не менше 20 см.

Будиночок-намет

Якщо вам не хочеться споруджувати дерев'яне житло, можна обійтися дитячим будиночком-наметом. Робиться вона набагато простіше і швидше. Виберіть невисоке розлогі дерева і занавесьте його великим покривалом. Його краї гратимуть роль двері, їх можна додатково скріпити шпильками.