Як розблокувати обліковий запис.

Якщо ваш обліковий запис в якомусь сервісі була заблокована, її завжди можна розблокувати при необхідності. Якщо ж облікова запис не представляє для вас певної цінності, то в деяких випадках буде простіше зареєструвати новий аккаунт.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перед тим, як розглянути варіанти розблокування облікового запису, слід поговорити про можливі причини блокування. Так блокування може бути накладена в тому випадку, якщо ви тривалий час не користувалися аккаунтом (поштові сервіси), якщо ви кілька разів ввели неправильний пароль, а також в тій ситуації, якщо ви порушили правила користування певного сервісу. У перших двох випадках розблокування аккаунта не займе особливо багато часу, проте в останньому випадку вам доведеться неабияк напружитися, щоб облікова запис була активована знову.
2
Розблокування облікового запису, блокованої за «підбір пароля», або за тривалий «простий». В таких випадках достатньо скористатися системою відновлення пароля. Опинившись в даному розділі, користувачеві потрібно ввести кодової слово (відповідь на секретне питання). Після цих дій, на вказану адресу пошти висилається новий пароль, або здійснюється автоматичний вхід в аккаунт. Якщо ж облікова запис була заблокована за порушення правил, її відновлення буде більш складним.
3
Розблокування облікового запису, блокованої за порушення правил сервісу. У такій ситуації вам необхідно направити лист до адміністрації сайту, на якому ваш аккаунт був заблокований. В даному листі Ви повинні усіма правдами і неправдами довести, що більше з вашого боку порушень не повториться і ви усвідомили свою помилку. Головне бути максимально ввічливим і коректним. У більшості випадків, подібні звернення мають позитивний результат.