Як змінити дані.

Абсолютно кожен сайт в інтернеті, який передбачає реєстрацію нових користувачів, дозволяє їм змінювати дані про себе. Редагувати можна практично все: пароль, аватар, контактні дані ... Спеціально для цього на ресурсі передбачений профільний розділ.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перш ніж ви приступите до редагування особистих даних на сайті, вам потрібно спочатку зайти на нього, ввівши ім'я користувача і пароль. Зробити це можна в спеціально передбаченій формі, яку ви побачите на головній сторінці сайту. Після того, як ви заповните поля авторизації, натисніть кнопку «Увійти».
2
Як тільки ви опинитеся на сайті під своїм логіном, ви побачите користувача меню, яке за замовчуванням буде відображати ваші дані. Зайшовши в дане меню, ви зможете внести до свого профілю певні коригування. Дане меню може називатися: «Мій кабінет», «Профіль користувача», «Мій профіль», або «Особистий кабінет».
3
Опинившись в особистому кабінеті, ви можете коригувати певні параметри вашого профілю. Наприклад, якщо ви бажаєте змінити пароль для облікового запису, вам потрібно скористатися посиланням «Змінити пароль». Плануючи поміняти старий адресу електронної пошти на новий, вам потрібно буде перейти по посиланню «Змінити e-mail». Слід зазначити, що деякі ресурси також можуть передбачати оформлення підпису та аватарки. Дані настройки теж можна змінити, перебуваючи в особистому кабінеті. Щоб всі внесені вами зміни в профілі вступили в силу, вам потрібно зберегти правки.
Незалежно від того, хто зареєстрував номер icq на офіційному сайті, змінити особисті дані може тільки його власник. Під поняттям «власник» мається на увазі людина, що володіє парою "логін-пароль». Редагування інформації про користувача можливо не тільки за допомогою підключення через комп'ютер, але також через телефон.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення ICQ будь-якої версії.
Інструкція
1
Будь-яка робота, в тому числі редагування даних користувача, починається з запуску програми. Це можна здійснити за допомогою ярликів утиліти, які, як правило, знаходяться на робочому столі. Тому двічі клацніть по об'єкту зі стрілочкою і абревіатурою ICQ.
2
Відсутність такого ярлика на робочому столі не говорить про відсутність програми на жорсткому диску Вашого комп'ютера. Натисніть меню «Пуск» і виберіть розділ «Програми». У списку, перейдіть в «Стандартні», потім до папки самої програми, всередині якої буде шуканий ярлик. Натисніть на нього для запуску інтернет-мессенджера.
3
У вікні, введіть свої логін і пароль, потім натисніть кнопку Enter. Після завантаження списку контактів перейдіть до налаштування відображення особистих даних. Для цього натисніть кнопку «Меню» і виберіть пункт «Показати/Змінити мої дані». У списку, виберіть необхідну обліковий запис для редагування (якщо їх декілька).
4
Заповнюючи потрібні поля, переходите по вкладках і редагуйте певні значення. Потім клікніть мишкою по кнопці «Зберегти» або натисніть клавішу Enter. Дані були змінені і збережені на сервері ICQ, тобто перезавантаження програми не потрібно.
5
Також ви можете досить швидко зробити аналогічну операцію, але не на комп'ютері, а на телефоні. Для цього вам знадобиться підключити послугу GPRS у свого стільникового оператора, завантажити програму Jimm і запустити її. Більш старі редакції цієї утиліти не дозволяють змінювати інформацію, записану при створенні облікового запису. Це можна виправити переходом на офіційний сайт через мобільний браузер Opera Mini.
6
Завантажте його дистрибутив і зробіть установку. В налаштуваннях програми зніміть позначку з пункту «Відображати зображення» для швидкого завантаження зображень. Перейдіть до блоку Edit my details і натисніть клавішу Enter. На наступному кроці почніть введення даних, потім клацніть по кнопці Finish.