Як поставити розтяжку.

Втілюючи в життя ідеї, здатні перетворювати бюджетний автомобіль в спортивний болід, в ході якого автолюбитель піддає реконструкції практично всі вузли та агрегати своєї машини: форсується двигун, замінюється коробка зміни передач, змінюються гальмівні механізми і посилюється підвіска. І тільки після установки розтяжки під капотом - тюнинг можна вважати закінченим.
Вам знадобиться
  • - торцевої ключ на 13 мм
  • - комірець з тріскачкою
  • - розтяжка
Інструкція
1
Установка розтяжки переслідує мету посилення передніх стійок, а віднімає подібна робота у майстра буквально хвилин десять-пятнадцать.Допустім, що розтяжка вже придбана в магазині, і для її установки заїжджаємо в звичайний гараж: аби поверхня підлоги була рівною.
2
Відкриваємо капот, після чого розкручуємо ключем на 13 мм шість гайок кріплення стійок до опор зверху - по три на кожній стороні. Побоюватися за опори не слід - їм нічого не загрожує. У тих випадках, коли встановлюється розтяжка, оснащена муфтою для регулювання її довжини, то коригування здійснюється безпосередньо перед монтажем.
3
Підігнана по довжині, вона встановлюється на опори стійок, після чого ключем на 13 мм затягуються всі шість гайок кріплення.
4
Проведені тести за результатами тюнінгу підвіски показали, що керованість автомобіля істотно підвищилася під час подолання поворотів на високій швидкості. Крен практично не відчувалися, покращилося відчуття дороги і реакція на відгук керма.
Корисна порада
При покупці розтяжки здобувайте ту, яка оснащується регулювальної муфтою. Її встановлювати набагато простіше.